Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok rotax 123 blokkhoz cuccok eladók--30 605 6883
14
Rx-eken gyárilag elől hanyas lánckerék van?
Nekem van, mennyit adsz érte? r.martin93@citromail.hu
A képen látható utolsó pár cucc AKCIÓS áron elvihető!
Érd: insane5@freemail.hu ( mától 1 hétig nyaralni vagyok, akit érdekel addig jelentkezhet e-mailben)
Adatlapon megtalálod az E-mail címem.
Elérhetőségek?
Ez nem piac hogy alkudozzunk, de egyébként 1900ft darabja, 10.000ft feletti vásárlás esetén 20% akció.
2000 ft darabáron.
6206 c3
sorszámát vagy méreteit légyszives.
Főtengelycsapács mennyi lenne az rx-hez? (Koyo műanyagvezetős)
http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Ha esetleg valki csapágycsere előtt áll akkor mi vagyunk a legjobb választás. Itt olcsón hozzájuthatsz a legnagyobb márkákhoz.
'91-es a mocim és szürke blokkos.
Hali!

Kinek van eladó kuplung felöli blokkfél?mennyiért?

Norbi
insane5@freemail.hu
Adsz e-mail címet? Utalni nekem is jobb volna.
igaz persze nemtudom de sokkal nagyobb esély van rá hogy nem cserélték ki- mint arra hogy kicserélték-----ha abból indulok ki hogy 20 motorból ami volt nekem eddig és abból 110 aprilia mindenféle-50-80-125 af1-esek meg tuaregek meg replikák--ezek közül egyetlen egy motorban cseréltem ki a blokközepet de azt is kb 30-40 000 km után----de ez az rx elég jól néz ki nemhinném hogy lett benne cserélve--
Honnan tudod hogy a 20-on éve alatt nem cseréltek pl blokközepet... max az alvázszám ami hiteles lehet..de még az se biztos, de ránézésre ez akkor is a régi Rx...
Barna blokk, régi lengővilla, régi kerékagyak, régi idomzat, lyukacsos tárcsa, vizszintes hátsó dob, sőt szerintem az első rezód is még az az érdekes hosszúkás..csak 89ben gyártották ezt a verziót ar RX ből.
5e Ok de csak akkor ha utalsz, mert az utánvét kb 1700 annyi meg már nem fér bele. Bontóban csak egy féknyereg 4-5e...
oksa írj akor emilemre hogy hova küldjük a cuccost---köszi szia várom
jah amugy ha a motorszámodat megmondod az aprilia szalonnak kapásból megmondják hogy hol és mikor készült a géped és nem lesz vita hogy 89-92-94 ami tök fölösleges---
Érdekes, a tankon, meg néhány idomon (csak amiket szúrópróba szerűen megnéztem), gyártási évnek mindegyiken '92 meg '94 volt "beütve". Legyen 5 postával, az olyan szép kerek szám. :)
Köszi, írok e-mailt a címemmel (nekem jó az utánvét de az átutalás is)!
A motorod 89-es, szerintem jó rá 99% Ár? 4500+posta 1e
szia megvan a lánckerék--
egy haveromnak van aztmondta 2000 ért odaadja--
hogyan legyem---megmondod nekem a címedet én innen odaküldöm hozzád a cuccaimat,a havernak is megadom a címedet és ő meg neked küldi az ő lánckerekét--megfelel ez így neked--aztán kb 1-nap külömbséggel meg is érkezik--