Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ez mondjuk nem szép dolog, mikor azt mondta hogy jó bele. Bár neked meg le kellett volna fényképezned és megmutatni neki hogy ilyen kell. De ilyen szinten én is csalódtam most akkor benne. Én is üzleteltem már vele de nálam nem volt gond. Ezzel a húzásával csak magának ront....mert nem segítőkész magatartás ez.
Üdv!Ennyit Zsolt0430-ról..egy utolsó senkiházi :)

          Balázs           üzenete:
*csá
*vedd már vissza légyszives azt a váltót
*nem szép dolog hogy átvágtál vele
czegledi_zsolt@freemail.hu (E-mail címe nincs megerősítve) üzenete:
*micsoda én átvágtalak
*elmész a faszomba köcsög gyekel

ennyi volt..és le is tiltott engem... mindenki messzire kerülje el,mert átbasz benneteket is!rohadék hazug disznó!
azt állította ő már 20 blokkot szétbontott rotax 123ból..és hogy az ő lánckeréktengelye jó lesz az enyémbe...és nemjó! mert az enyém ritka bordás övé meg sűrű... és nem képes visszavenni! Utolsó mocskos szemét alak! Kerüljétek motoros barátaim!
Ha szétbontott volna annyit tudná, hogy 123-as blokkból 3 féle létezet..... aminek a legnagyobb átalakitását pont a váltó kapta meg. Hogyha érdekel tudok alkatrészben segiteni, illetve szerelésben is, adatlapomon lévő elérhetőségen elérsz
köszi írtam. a motorozásban meg természetesen benne vagyok :)
kicsitoth ha bármilyen alkatrész kell az rx-hez nyugodtan írj vagy hívj (elérhetőséget adatlapomon a hirdetésnél találsz) tudok segíteni most találtam egy helyet ahol minden van rx-hez úgy hogy ha kell valami írj vagy hívj de látom itt laksz a közelben én balatonszárszói vagyok egyszer elmehetnénk motorozni ha gondolod
nem tartom szép dolgonak,hogy egy szakértő átvág egy hozzá nem értőt
*1994es
mellesleg csak megjegyezném...hogy át lett b*szva a fejem... mivel én nem értek annyira a motorokhoz mint zsolt0430 kollega...és már állítása szerint 20 blokkot szétbontott..és aprilia RXel is volt dolga...
szépen megkérdeztem hogy... 199es 125ös aprilia rxhez van e neki lánckeréktengelye...aztmondja komplett váltó van... af1ből való..és az jó bele... ehhez képest k*rvára de kib*szottul nem jó bele... -.-"
és mostmeg megkérdeztem hogy mit csináljak vele... erre azt kapom válaszol hogy adjam el... szerintem ez egy borzasztóan szemét dolog..mivel én rábíztam...ő aztmondta jó lesz... ehez képest egy határ szar..és nem jó bele... és adjam. köszönöm szépen ZSOLT0430 kollegának a feir üzletet.... messzire kerüljétek el!
hiába rotax 123, az gyorsasági és nem enduro, kellett volna előtte képet csinálni, de hát utólag már könnyű okoskodni de alap lett vna. Remélem találsz
nagyot tévedtem,mert zsolt nem veszi vissza.... szóval akkor aprilia af1 váltó kompletten,hézagolva eladó... rotax 123.
fu nem nagyon
Helló.
Nem tudtam fel tenni a képeket,most értem haza nyaralásból... de még jó hogy nem, mert az egyik barátom már meg is rendelte a tuttom nélkül. Neki nem említettem hogy veled beszéltem (én hülyeségem)!
Azért köszi a segítséget.
Viszont már régóta keresek egy jobb oldali tank idomot.
Van ötleted honnan tudnék szerezni?
sziasztok,vettem zsolt kollegától egy komplett váltót az RXembe... mivel mindegyik motorban 123as blokk van,így gondoltuk jó lesz..én annyira nem értettem hozzá,de ő szerinte is jónak kellett volna hogy legyen..dehát nemjó =/ enyémben a lánckeréktengelyen 6borda van...jó vastagok..övén meg egy raklap kis vékony bordácska... így nem tudom átcserélni a kerekeket =/ biztos visszaveszi...nem is az a gond,hanem hogy ki tudna nekem ilyen tengellyel szolgálni? nincs valakinek otthon egy ilyen tengelye? :) linkelek egy képet,ahol alul zsolt kollega féle váltóról való lánckerék(2. fokozat) és felül az én 2. fokozatom fogaskereke van! Nagyon megköszönném ha valaki egy ilyen tengelyt tudna nekem eladni! (2es fokozat fogaskereke is jöhet...mert már igen éles:S )
szóval: Aprilia rx 125höz( 1994) keresek lánckeréktengelyt!
írjon akinek van!
ami alatta van az pont 160-as, csak dugó kell bele meg hengerfej....
Az 125-ös:D
pont ott van alattad eggyel nemlátod eeee?
aztakurva
Ez értelmes volt, értsétek jól:D
Üdv.
Valakinek eladó 160-as hengerszett van eladó?
valakit nem érdkle 1 160-as polini heger olcson?
Üdv!

Hibátlan Nikasilos henger ASSO dugóval eladó!

70/6231473
fefuják!
robogoknak ! bocsi gyorsan irtam!
jah meg ez mi,leguják
rőgőgoknak, mi ez? néha olyan érthetetlenül írsz, írj lassabban de jól :)