Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello !
Rotax 122 es blokk alkatrészek eladók !
sziasztok trafo érdekele!
Hello!
Tanácsot szeretnék kérni! Aprilia rx 125 motorom egyik pillanatról a másikra meg állt! Menet közben! Azóta nem sikerült beindítani! Szikra egyszer van egyszer nincs, ha van is nem valami bika barátom szerint! Mi okozhatja ezt a jelenséget? Trafó vagy az elektronika ami az ülés alatt van? ( nem vagyok szerelő guru )
Akkor rossz fogaskerekeket számoltál.
Rotax 123 AF1,RS és RX,Tuareg,Pegaso váltók között csak az 5. és 6. fokozat más, és az Rx-é a hosszabb. 1,2,3,4 fokozatok ugyanazok. Sőt a 123 as AF1,RS összes fogaskereke megegyezik a 122essel is. Ha AF1ét, és szettet kaptál Ceglédi mestertől, akkor nyugodtan belerakhatod, még rövidebb váltód lesz 5,6 ba. Ezen a képen felvannak tüntetve a fokozatok arányai, mind2 típusé, letudod ellenőrízni
Adatlapomon lévé elérhetőségek valamelyikén keress meg, tudok benne segiteni, vaci újat, stabilabb mint a gyári!
Üdv
ja bocsi nins ott!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
a freemail előtt ott van az ilyen jel is? &
helló nekem ma érkezik!
és eladó lesz!
msn:czegledi_zsolt@&freemail.hu
tel:06307316232
sziasztok!
van valakine eladó trafója gyorsban? sürgős lenne..
Köszi mindkettőtöknek!
Ja igen azt el felejtettem mondani az enyém állítható máson nem tudom a méretet de szerintem azok is ugyan akkora szárral vannak. De ez nem biztos.
Szevasz én Athena szimeringet rakok az enyémbe álltba 39×52×11 a méret. Nekem nincs vele gond soha pedig kapnak a telók rendesen. Az hogy 11 magas az meg pont befér.Én jobban ajánlom a 39-est jobban fogja ha nagyon jártas vagy a rugót is kisebbre lehet venni egy hangyafasznyit. Csak figyelj hogy nehogy fordítva tedd be a szimeringet! Ja és az www.motoroswebaruhaz.hu -n Tudsz rendelni 2290 Ft a pár.
De ha enyire benne vagy cserélj por lehúzót is. Remélem tudtam segíteni.
Ha jól rémlik akkor 40x52x10.10,5
legalábbis az enyémbe biztos ilyen kellett, de lehet különböző évjáratonként mert az enyémben már állítható teló van elől is.
Mindegy hol veszed, csak az a lényeg hogy ne sima szimeringet vegyél, hanem kifejezetten teleszkóp szimeringet, mert a mezei radiális szimering nem tömít megfelelően, mert az forgó mozgáshoz való. Én innen rendeltem: http://www.germalex.hu/
Tudja-e valaki az első teleszkópokba való szimmeringek méreteit, illetve hogy csapágyboltban lehet-e méret alapján venni hozzá, vagy csak és kizárólag a gyári verzió létezik?
Emailon keress meg, tudok benne segiteni!
patvaros87@gmail.com
Üdv
Sziasztok érdekelne még rx 125 gyujtotrafo 4 szálas
Hello engem érdekelne a berugokar rx 125 re
Jó azt csak úgy mondtam nem kell úgy felfogni, de nem kell kitérni a válasz elöl...ennyi nem azon a mondaton volt a hangsúly.
nem iszok egyáltalán szopval nem kel itt lenézni az embert ha nem látál még soha életedbe!
Nem tudom most mit szarozol rajta, lehet jó bele de terepre szart se ér ezzel a váltóval:) Mondtam hiába rotax, gyorsasági nem enduro, alap h vmiben különbözik... De nem tudom miért nem lehet visszavenni, később lehet vki keres vmit és meglátja miket mondanak rólad és ezért nem vesz tőled semmit az illető, hiába van alkatrészed....ez nem fair dolog aki alkatrészeket árul. Én se tenném bele azt a váltót és te se ha egyszer másra használja a motort, csak megakarod magyarázni. Azt a pénzt elittad már mi?
Aha, értem a logikáját.

A vevői bízzanak meg benne vakon, hogy azt küldi amit kértek, ő viszont egyáltalán nem bízik bennük, hogy azt küldik vissza amit tőle kaptak, de nekik nem megfelelő:)

Ez azért már kifejezetten vicces.
Bár nem hiszem, hogy nevetsz.
ugyanez a váltó... ember összehasonlítottam teljesen... amennyi szaktudásod látszik hiába is magyarázom de... az első sebesség.. a tieden 4 foggal hosszabb mint az enyémen... a 2. sebesség 1 foggal hosszabb... a 3. és a 4. sebesség fogaskerekeinek a helye meg teljesen fel van cserélve... ha beleraknám az enyémbe mit érnék vele? mond már el légyszives
nem vagyok egy senki... minek küldenék vissza szart? de ember...te nem érted hogy nemjó bele az egész váltód!? hosszabbak lesznek... te beteg vagy? vagy tényleg ennyire nem értesz hozzá? nekem csak a lánckeréktengely kellett volna... mi a szart kezdjek a korsszomba egy gyorsasági váltóval? -.-" haveromnak ugyanolyan mocija van mint amiből vajó amit adtál,még az évjárat is ugyanaz... 55öt megy egyesben... én azzal mire megyek földesúton ember? nem érted meg hogy hiába megy bele,egyszerűen szar...és nem bele való? nemtudok mit kezdeni vele... olyan mintha meg se vettem volna!
meg én ezek után kinézem belőle hogy ha viszaveném hogy elküldenek 1 huladékot még azért is!
azért nem csinálok ijet
heló
igen anyibol igazad van hogy csinálhatot volna fenyképet!
de ez is jo bele csak hoszabb a sebeségi fokozatok!
szereltem már rx-t és ugyan ez a válto volt benne!
enyira fel van most háborodva