Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Küldtem megint. :)
Köszi, igazából csak a foltozott fékcsövemet akarom elsö sorban kicserélni
nekem iylen jött hogy mailer damon meg egy csomó kriksz kraksz ..betű meg szám stb..... elküldenéd mégeccer? köszi
ha érdekel tudok hozzá való féknyerget gyári brembot vagy komplett fék rendszert is, kedvező árban
Vicces, mert ncsak megkaptam, de még válaszoltam is rá. :)
szia küldtem emilt ahogy vana cucc de nemvolt jó az emilcím visszajött...elküldenéd smsben hogy pontosan mi az emiled----
30 605 6883 köszönöm szia
nincsmit--amit tudunk összehozunk neked--hívj bátran köszi az érdeklődét és köszi hogy írtál..üd gabó
30 605 6883
Konkrétan supermoto szettet szeretnék. Érdekel a dolog, holnap beszéljünk róla (hívlak). Köszi!
Ilyen. Nekem mondjuk első sorban a fékcső lenne érdekes, mert az enyém javított és tartok tőle...de ha mondasz egy olyan árat, amennyiért megéri nekem az egész cucc, akkor elhoznám.
ABBA JÓ AMIBE BELERAKOD AMUGY ANNYIBA KERÜL IGEN--de gumikkal együtt természetesen
pl belefaraghatod rx be szupermotónak
ha kell adok hozzá tárcsát előre hátra meg fékeket felárért mega postaköltségedet is fizetem
15 ből lesz egy szupermotó szetted ha érdekel--írj vagy hívj aztán megbeszéljük--
a felnik amugy jók csak senki sem vesz iyleneket mert domború---30 605 6883
1992-es Rx 125 Six Days. Nemtudom a tiéden miért van brembo, egy képet linkelj be a motorodról légyszíves (sokat segítene). Mit ajánlasz érte?
hát nekem volt az af1-en!
1-2-3 sokkal jobban huzott! meg 1 kicsit mélyebb hangja lesz!
de viszot nem szürü meg oylan jol mint a gyári és hamarabb megeszi a por a gyürüket!
Az utolsó képen levő kerekek mihez jók, illetve annyiba kerülnek, ami a cetlikre van írva?
köszi
és szerintetek megéri venni? vmi teljesítmény változás hang motor élettartama változik e?
vicceltem--a 3. képen van---
bocsika 4 dik képen...
sziasztok-szia rotax 123 blokk és apróbb alkatrészek eladók ha kell
az 5. képen találsz fotót a fékekről ha esetleg másnál nem járnál sikerrel csdak utána---30 605 6883
www.italmondo.hu
www.icetuning.hu
de az icetuningot jobb ha felhivod!+3654401507
06703627253
valaki tudna segíteni h hol lehet venni direkt szűrőt mert kerestem de csak szar minőségűt találtam ! meg h mennyi értelme van a dolognak
?köszi
Ez mikori motoron volt? Nekem a '92-esen Brembo van, kompatibilis ez azzal? Meg akkor érdekelne a baráti ár számszerüsítve. :)
szia mitya----az van hogy szétt csavarozod ahol tudod és por-és homokmentesre kitakaríttasz minden egyes alkatrészt mert ha koszosan kerül vissza valami, akkor elkopik a telószár és semilyen szimmering sem fog segítteni----én sajna már vagy 10 évvel ezelőtt szedtem szétt ilyet utoljára szóval nem emlékszem a menetére hogy mire hol kell figyelni--
Hát minden náluk sincs sajna...
Helló.
1-2 oldallal ezelött szó esett a szimering mértekről és a cseréről.
Aktuális málam is, meg is vettem őket.
Azt szeretném kérni hogy nagy vonalakban írja le nekem valaki a szerelés menetét, mert ilyet még nem szedtem szét.
És hogy hol és mennyi olalyat kell bele tölteni. megadom a E-mail-em is ha ez a hely kevés lenne.

mitttya@freemail.hu
Előre is köszi. Misi
nem találtam Italmondon tárcsafék védőt rx-hez:S:S
dellorto vhsb34-be tűszelep van v.kinek?