Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Küldj egy üzenetet a papprenato1989@freemail.hu-ra hogy mennyiért adod
1 telefon számot kérhetek!
a berugótengely-é kell felvettelek msnre gyere fel
az a rugo kell ami belul a blokkban van a racsninal a berugotengelyen? nekem van olyan ha az kell.
Hellosztok! Eladóvá vált felújított motorom még télen képeket is raktam fel! crossra váltás miatt eladó 50-es ként használtam,ipone olajjal!Rendszeresen karbantartott jó állapotban! az ára 250.000 1989 tudom hogy sok érte de még mennyi lett ráköltve.bővebb információt és több képet E-mailban küldök: c.david97@freemail.hu
154 cm3 polinihez keresek hibátlan állapotú hengerfejet, akinek van jelezzen.
bendx
hali valakinek nincs berugókar-hoz rugója? rotax 123 vagy valami ötlet h kitöl vehetek ?
helló
nekem van vagy 4 itt darabokba ha gondolod öszeteszek 1 et!
ugy fog leni hogy gyujtás hengerszet és bendx töbi minde bene lesz!
az ára 25 e!
üdv:zsolti
Szia!
Az már nincs meg sajnos, elkelt régen, de tudok haonlót ha érdekel annyi hogy nincs berugószerkezet benne.
Üdv
szia nekem van blokkom de szét van szedve--ha érdekel olcsón odaadom--30 605 6883
rotax 123-as blokkot keresek!
Hello érdekelne a blokk meg van még?
Köszi szépen a gyors segítséged...
Elő feszited a rugót, benyomod az egészet a helyére mert ilyenkor képes kijönni a helyéről a ricnis rész is és akkor nem tudod megakasztani. Mikor megvan feszitve pedig azt a csavart betekered ami a blokk oldalán van. Majd óvatosan elengeded és megnézed hogy a csavar megfogta-e rendesen, nem-e félre ment. Előfesziteni nem kell sokat, ha jól emlékszem kb fél fordulatott. Remélem tudtam segiteni
Üdv
Dugattyú szettet tudok vaci újat, dobozban, 24000Ft-ért. Kérdés hogy milyen méretü kellene? A,B,C,D?
szia az af1 125 fórumban vagy az rs 125 fórumban keresd meg ZSOLT0403 felhasználót neki vannak ilyen szettjei---azthiszem tegnap is vett tőle valaki---mondmeg neki hogy A MÓVÁRIDRZ AJÁNLOTT..köszi szia
okés köszi
Sziasztok!160-as polini dugószettet keresek, de seholsem találok:S Akinek lenne eladó kérem írja meg e-mailben.v-vink@freemail.hu előre is köszi... :)
te körte fiujú.....felhívsz egy aprilia szervizet és megmondja vagy odatolod egy motorszervizhez és egy mozdulattal megcsinálják....lehet hogy még pénzt sem kérnek hozzá----
ezt tudom ajánlani neked---ha nem válaszol senki az nme azt jelenti hogy nme foglalkoznak veled-----csak nemtudják a választ----
de ajánlom még a motorszerelés topikot és ott is megkérdezheted ott vannak igazi motorszerelők is---vagy letöltesz egy szerelési kézikönyvet a netről és megnézed...jobb ötletem nincsen---de nemlehet hogy elő kell spanolni a rugót---? hogy ne essen ki ha kirugózta magát? de sajna még nem nagyon szedtem szétt annakidején tuaregemet .meg berugós sportgépemet sem..
valaki segítség rx berugó amit az előbb írtam! sürgős lenne köszi%
szia ....alfréd megadnád a mobilszámodat?kell a futárszolgálathoz mert futárral küldetem ki---köszi
hello! valakinek a segítségére lenne szükségem aki ért a rotax 123-as blokkhoz!
az a probléma h kiakadt a berúgókarnak a rugója(kilett csavarva a blokk hátulján lévő csavar)
és azóta nem lehet ugy összerakni h egy rugás után ugy maradjon a rugó szóval mindig kiakad! valakinek esetleg van vmi ötlete?)
jó, mehet, többit emailba írd, ha kell még valami mondjad van másis.
1500-at.