Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olajpumpa 3500 ért eladó 30 605 6883
Hali!
Nem ment el, még csak meg se nézi senki, pedig felújítva én hirdetem a legolcsóbban. Most van egy srác aki rá van nagyon állva, majd meglátjuk....190.000 a vége.
hello!
elment az rx? megmondod mennyi lett a vége?
Hali!
Nekem lenne egy, csak felül lehet állítani ugye és ott a csavar bent szakadt, most ha azt megcsináltatod akkor lenne egy jó központi teleszkópod. Én emiatt vettem rá másikat de azt sajnos felül nem lehet állítani csak alul. Érdekel?Emiatt olcsón adom.
Heló
Érdekelne jó állapotú hátsó lengéscsillapító ...
ok
rendben ha kell akkor hívj vagy írj hogy igényt tartasz rá--össz vissz 2500 ftért megkapod--30 605 6883 gabor8181@freemail.hu
A méretre szabást én is megtudom oldani max a porfestést nem. Majd még alszok rá egyet;) Az enyémet nem adom el semmi féle képp bocs
123-hoz van most egy penumatikus powerem, ha érdekel keress meg:
patvaros87@gmail.com
Hali!
Keresek 123 vagy127-es rotaxblokba Pneumatikus powert!
Ha valakinek van eladó jelentkezzen!
KÖSZ SRÁCOK!
Na akkor rakom vissza az akksit basszus, mert érzem hogy megindul, akkor max amit termel áramot azért. Na jó hogy megkérdeztem
ez elektronikus... apneumatikusnak nincsen elektro motorja és pover elektronikája csak a szelep vamn meg egy ház meg egy gumimebrán-- és azt ugy hivják hogy RaVE SISTEM
szerintem ez nem a pneumatikus
nekem PNEUMATIKUS POWERem van, ilyen.
ha megmondod nekem a motorod hasmagasságát akkor egy kasznis rokonommal megtoldom neked szivesen méretre a sztendert és lefestem utána -lecsiszolva stb szépen a kezedbe nyomom te pedig felrakod azt ennyi....ha neked jó így akkor lemérhetnéd a hasmagasságot és megadása után én már délután tudnám is csinálni mert pont mennnem kell a kasznishoz...ha akarod akkor leporfestetem neked ekepirosra jó erős porfestékkel..ami bírja strapát--- mit szólsz hozzá?
Szia ha érdekel valamelyik akkor kettőt kapsz a tiédér.....30 6056883
...én viszont szivesen megvenném a sztenderedet a középsőt....vagy ha neked jó elcseréljük az enyémre adok érte 2 db sztendert és akkor a kettőből csinálsz egyet...
gabor8181@freemail.hu
Én leszedtem. Praktikusnak tényleg az szerelésnél is nem terheled a gumikat stb. De én felakadok vele sokat lépcsőzünk meg minden volt hogy amiatt estem el :S szóval azért vagyok az oldal támasztó témán rajta.
75- 90 eset biztos hogy nem---inkább a 10 es!
szia azért nem fotóztam le, mert egyrészt megfeledkeztem róla de közben eszembe jutott hogy neked az rövid lenne mert ez sportmotor sztender ami kb 25 cm hosszú neked meg kb 30 -33 cm hosszú sztendder kéne---szóval nemlesz jó neked max ha megvágod aztán fúrsz faragsz de ,neked még heyle sincsen a motoron amugy az oldalsztendernek! szóval akkor avázadat is vagy összehegeszted vagy csináltatsz neki egy bilincset de én hagynám inkább középső sztenderen úgy kurva jól néz ki mikor rajta áll és avalaga alevegőben vana motornak énis mindig imádtam nézni a tuaregemet mikor azon volt!
Nem lesz kép akkor?
Sziasztok.A segítségeteket kérném,h rotax 123-as blokkba milyen olaj kell,mert valahol azt olvastam,h SAE 75W-90-es hajtóműolaj,itt meg azt olvasom szinte mindenkitől,h 10W-40-es motorolaj.
Most akkor mi a fene kell bele?

Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv.
Ha a tank alatt van egy "tekercs" nem tudom mi a neve. arra van kötve a power bowden. na akkor az elektromos. amúgy nem sok motoron láttam mechanikus powert. kivéve a kawákon.
Megbeszélem haverommal h. kell-e neki, vagy szenved vele még 1 darabíg. mert nem az enyém a gép.
Azt hogyan tudom megnézni hogy az van-e rajta ha már itt vagyunk?