Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Íme a képek, nincs szétszedve és tökéletesen működött. Betétek kopottak még a saját Rx-emhez tartalékoltam de sosem kellett.
Most meg már csak ide oda pakolgatom.
Szia!
Az első komplett fékről tudsz mutatni fotót? Ha jó az én '92-esemre és meg tudunk alkudni, akkor érdekelhet!
Sziasztok!

Maradt még pár 125-ös Rx alkatrészem, OLCSÓN vigyétek akinek kell.

Ár megegyezés szerint!BARÁTI ÁRON!

- Váltótengely mindeféle hozzá tartozó cuccal rugó,váltókar stb...
- Komplett hibátlan kuplung EGYBEN :kosár,lamellák,rugók stb..
- Komplett első fékrendszer fékkar, fékm.henger,féknyereg,fékcső szétszedetlenül olaj is van benne
- Közép és jobboldali blokkfél

Kopatiblisek , Rotax123, RX,Tuareg,Pegaso,Tuareg Rally

ÉRD: insane5@freemail.hu vagy itt!
1990 körül álltak át az elektronikusra.
Amúgy hallom hogy a krossz gépekbe röpsúlyos a power, az Rx-eknél meg pneumatikus illetve elektronikus.... Melyiket rakosgatták inkább, nem tudjátok, évjárat függő a dolog..?
A következő linken találsz mindenféle Rx segítséget:

http://www.oemmotorparts.com/o...

Nekem sajna elektronikus a powerem, épp holnap nézek a mélyére, volt egy kis gikszer, elment a töltésem..... Generátor vagy fesszab, de akkor nálad egyszerűbb a helyzet a pneumatikus power miatt.. :)
megy nincs vele gondom,powerem pneumatikus,volt már dt-ém mtx-em abba se volt akksi rávolt kötve a tekercsre a világitás és nem volt gond vele,max annyi,hogy sürüben volt égő csere.dt-n világitó tekercsen volt mikor 90-100 volt is cikázott benne.nem akarom mindig hogy világitson közuton nem megyek,csak néha bele merülök és azt veszem észre,hogy rámsötétedik,igy kelemetlen földuton haza vakoskodni.valami ötlet?
Akku and fesszab nélkül a 12v-os világításnak kissé sok ami a generátorodból kijön direktbe.......
Aksi és fesszab nélkül is megy a motorod?
Aksi nélkül nem lesz lámpa, vagyis valahogy lehet hogy össze leeht kókányolni hogy legyen, de én nem tenném
sziasztok megakadtam egy kis segitség kellene.világitást probálok csinálni az rx-re,kábelköteg nincs rajta de van nekem,nem akarom tulbonyolitani első-hátsó lámpa és ennyi.tekercsböl kijön két sárga vezeték az a töltés eddig ok.van benne áram 30-40 v váltoáramban egyenként probáltam a robogomrol levet indexel és nem világit.mi lehet a gond?testhez érintve se szikrázik,csak ha a két sárga végét összeérintem akkor van szikra.mit probáljak még?akksit feszszabot nem akarok bele,elöre is köszönöm
sziasztok ROTAX blokkhoz eladó tömíttések olcsón--bármi kell szólj elpóstázom levélben--matricák ajándék hozzá ha egyben megveszed a tömíttéseket van közte 2 dv szimmeringek--zsír új a cucc --csak 1 db van köztük amit felpróbáltam a mocira-- ÁR MEGEGYEZÉS SZERINT 30 605 6883
Keress meg, emailon, van egy hibátlan állapotum.
patvaros87@gmail.com
Mindenesetre furcsállom, hogy alkupozíciót teremtenek a vevőnek egy 2800 forintos alkatrész miatt, amit ráadásul nem is nagy cucc kicserélni.
Szóval azt javaslom, nagyon jól nézd át azt a motort...
Hát ugyanúgy nyilván nem fog működni, mert akkor minek a power bele, ugye.

Annyi, hogy 7800 vagy 8400 (ezek a lehetséges szelep nyitási fordulatszámok) felett nem fog nagyon húzni a gép. De alatta attól még teljesen jónak kell lennie.
köszönöm és ha nincs a powerszelep bekötve attol még ugyanúgy működik a motor? nagyon fontos mert most akarok 1 et enni és aztmondták annyi baja h a bowden elszakadt!
Hátsó kereket keresek RX-hez. Gumi nem kell rá.

Vagy van egy eladó vadonat új JT hátsó lánckerem.
Szintén Italmondo. 2800 Ft kb.
Rx-hez tárcsafék védőt honnan lehet szerezni?nem tudja valaki?
Köszi a segítséget:)
hello valakinek nincs eladó powerszelep bowden vagypedig honnan lehet rendelni?
Valaki nemtudna jó áron egy aprilia rx 125 központi telót?
Italmondo-n van relatíve olcsón, én ott vettem.
Aztán kiderült, hogy szar a kilométer órám.
sziasztok!nem tud valaki rx-hez km-spirált?
heló
berugókarom az nincs sajnos
Berúgókarod is van? Vagy esetleg valaki tud?