Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek rx hátsólámpa eladó?
aprilia alkatrészek eladóak!
van még rengeteg minden!
pl: ledes index viszapillantotükör gumik papirok!
igomok felnik vilák lámpák müszerfal stb(nagyon sok mindin van)
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
125ccm-re hátsó lánckerék, nem sokat futott, ára:3000Ft
illetve egy másik, az kb 60% lehet annak ára:2000Ft
Sziasztok.
Látom hogy annyi mindent lehet itt kapni rotax 122 höz....
De tank idomot (2002') már fél éve vadászok,
és az sehol sincs.
Tudna ebben valaki segíteni?
Rotax 122 komplett gyújtás ,powermotor, blokk eladó !
Próbáld meg Péternél: http://www.dpr-motor.fw.hu/

Rugalmas, korrekt és érti a dolgát!
Thanks! A kábelköteg elbaszott vezetékelései már kijavítva (a test nem fekete kábelen érkezett az aksihoz, hanem piroson...!)
Hétfőn beszélek még itt valaki szakival, aztán majd látom, kereslek ha aktuális a project! Csak a héten vettem egy másik utcára is használható (boltbajáró-munkábajáró robit, mert luxus lassan hogy autóval járjak lassa, ilyen aranyárú nafta mellett...) verdát....
Sziasztok! Rx 125-ös blokkot kb(93-95)ös évjáratút mennyiért lehetne venni?
Emailban keress meg, tudok benne segiteni!
Olvastam hogy a kábelköteged is eléggé gatya, lehet tudok abban is segiteni egy jó állapotúban.
patvaros87@gmail.com
ÜDv
Ha keresel akkor érdemes szétnézni a többi aprilia topikban is, mert a power elektronika biztosan, megegyezik az összes 125-ös Apriliában, sőt talán a fesszab. is ugyanaz.
Eladó Kipufogószelep vezérlő elektronika illetve fesszabályzó esetleg valakinek rendkívül akciósan Rx125 '93..?
Elérhet privát e-mailben..
Ok, köszönöm, igazad van.. :((((
Thx!
Inkább ne, nehogy aztán a behúzó mágnes is elromoljon.
Szívás.. :(
Lehet tőle még nagyobb baja, ha beröffentem holnap..? Vagy ne is próbáljam..
létezik hogy a 123as blokkba 127es váltót raknak?
ez egyátalán nem olyan mint az én váltóm..nekem az 1. sebesség 10-30... és a többi sem ugyanaz... 2. meg 14-29... ötlet?
Igen, Dt-nél van olyan hogy amikor ráadod a gyújtást akkor hallod a power hangját, Rx-nél nem ilyen.
Lehet holnap kipróbálom, előtte bemérem persze a feszszabályzót, hogy az nem kúródott-e el...
Közbe visszaolvastam hogy írtad csak gyújtáson nem kéne behúznia a tekercsnek... :((( csába...
Ácsi, akkor lehet hogy nem kúrtam el, és eddig azért nem tűnt fel hogy kinyit, mert szar volt az aksim, most pedig egy zsír újjal így kell működnie? De már gyújtáson is kinyit?
Ha igen, akkor a mai első jó hír lenne a napomon...
Az apriliák elektronikus powerje olyan, hogy 2500-as fordulat alatt nyitv van, 2500-7100(vagy7800,8100) zárva, és az felett pedig ismét nyitva.
Aha, értem, én is úgy gondoltam, csak hallottam hogy létezik olyan power (nem Rx) ami berugáskor gyújtáson kinyit, utánna pedig csak a nagy fordulaton....
Akkor power eéektronika csere?
Illetve a feszszab ellenőrzése hogy 14.4voltot ad-e az aksi fele....
f@sza.. :(((
Azért Thanks a gyors segítséget! Jó nagy pöcs vagyok, így kib@szni saját magammal.. :((((
Nem, ha gyújtás rajta van akkor nem húz, csak ha be is van indítva a motor.
Ja, persze RX125 '93 kb, asszem gyári Ducatti power elektronika van bennt.... Gondolom abban sülhetett meg valami relé, vagy .......
Napos időt az Uraknak!
Kellene egy kis HELP!
Aknek jó, működőképes aksija van a motorban, kérdezném:
Amikor gyújtásra teszem: a behúzótekercs rögtön már húz is?
És ahogy kezdődött: powe nyitáskor nem indult meg a gépem, elég kaka volt a bowden, cseréltem, akksi ko, szintén cseréltem. És életem legnagyobb hibáját el is követtem, fordítva kötöttem be az aksit... :((( Elég tróger vezetékelése van a verdának, és a szinek nem igazán dominánsak rajt... :(((
4-5-ször megrugtam, nem indult, kis elektromos füst, gyujtás lekapcs... vezeték megolvadt a test és a pozitív 2-3 helyen, kicseréltük, és ezek után észleltem hogy gyújtáson rögtön behúz a tekercs... Ezután inkább gondoltam nem égetem le a motort (ha estleg eddig nem...) Ha ez rendellenes, akkor fesszabályzó, ill. powerelektronika csere..?
Köszöntemh a tud valaki segíteni, ha már ilyen f@sz voltam... :((((
Hülyeséget írtam, 14esnél kell kisebb, vagy 39-esnél nagyobb.