Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha elektromos power van rajta, akkor a behuzonak kell az aksi nélküle nem fog müködni.
Üdv
Nem kell akksi a powerhez, anélkül is megy ahoyg a Zsolti mondja csak világítás nincs. Nekem sincs fent az akksi és power van.
Szupermoto szett eladó 33 000ft postával együtt gilera sp01 125 ről..
a tárcsákat vásárlás előtt igényesen kipolírozom a vavő részére--de addiog nem akarok vele fogallakozni--más felnik ára 50 000ft körül van---pl rs-gsxr stb.stb..
30 605 6883
anyira én sem ágom de ha kel nekem van kábelkötegem! olcson
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Az a baj h. már nem a gyári kábelköteg van. azt tudom melyik 2 kábel megy a póverhez, az a kérdés melyikre megy a jel+a táp.
szint szinrre kel kötni!
ok csinálok a mai nap fojamán cak lentvan a garázsban énmeg panelos vagyok--
Sziasztok!
van valaki aki tudja h. a 125-ös RX-en (96-os) a cdi-t hogy kell bekötni? melyik vezeték micsoda? előre köszi mindenkinek a segítséget!
Köszi a segítséget.
anyira nem értek én sem az alektonikához de vaéloszinü a cdi a gond! nem bisztos hogy roszul van bekötve lehet rosz a cdi!
amugy nem kel bele az aksi szerintem!
ha van töltés akkor van pover! csak világitás nincs csak aksival!
Szeva egy közeli képet tudnál csinálni nekem mert akkor kitudnám silabizálni a felrakást. És utána megbeszéljük kell vagy nem. Előre is köszi
Oks. Köszi a segítséget!
fiygelj mindenképpen kérdezd meg a motorszervizben telefonon mielőtt valami bajt csinálnának a túltöltéssel okés?!
Közben rájöttem, hogy van itt egy autos szervíz ahol töltenek nitrogénnel kocsigumit ott majd megkérdezem, hogy tudnak-e segíteni mert nem biztos , hogy tudnak 12 bart tölteni mert elvileg ennyi kell bele.
Szia!
A segítségedet szeretném kérni. a fesszabon a narancs színű vezeték mire van kötve? ha értesz hozzá a cdi bekötése is érdekelne. haver motorján teljesen szét lett burítva az elektronika. most próbálom összerakni de nem nagy sikerrel. a power nem megy. valószínű a cdi nincs jól bekötve. ja amúgy aksi kell a powerhez? előre is köszönöm a válszt és a segítséget!
hát nincsmit sajnos ez van ezek így működnek---
Köszi a segítségedet!
nemlehet éppen azért nitrogénes de megcsinálják a szervizben utántöltik neked!
az olajbetöltő cvsavarnál ottvana ban oldalán hogy 850 ml azthiszem--de rá van írva
1 liter
csá srácok nincs valakinek egy kis infója hogy mennyi olajat kell a rotax 123-as blokkba önteni
Köszi a választ. És szerinted a nitrogént kilehet váltani sima levegővel?
valamelyiykbe nitrogént raknak..gyárilag --az enyém is oylan volt--amugy tuaregem volt de annak ugyanaz volt a váza telója--az olajos részre nemtudok mit mondani--hívj fel eg yszervizet és tutira jó olajat fognak mondani--
Sziasztok valaki tudja estleg, hogy a hátsó telóba milyen olaj való? Előre is köszi.