Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello: nekem van 160-as uj polini hengerem nikacilos uj A-as dugóval- polini hengerfejjel uj ára 120e volt. én most=60e oda adom.
gyári aprilia rs 125 3külös öntöt felnieim is vannak=50e
érdekel valamelyik irj emailt:spmito@freemail.hu
persze holnap mutatok!
meg vmi képet tudnál csinálni róla?
2-3 ezer Ft a honolás errefele, utánakérdeztem, msot ha meg lenne csinálva akkor 54 mm-es dugó kell bele?
heló nekem van! msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Hali!
Nincs valakinek eladó hátsó lábtartója ?
Választ előre is köszönöm! üdv
Hali! Meg van még VHSB 34-es Dellorto karbi+membrán+szívócsonk ?
Hali!
Nekem is van telóharisnya az rxemen én azn RMC-ből vettem és tépőzárasat éppen ezért hogy könnyű legyen feltenni levenni.
Sztem elég jó igaz kezd egy kicsit tényleg "repedezni" de egyáltalán nem vészes.Ja és itt olcsóbb is.
http://www.rmcmotor.hu/termek....
Teló harisnya srácok. :D
http://www.aunergyor.hu/alkatr...
szeva
Rá kell húzni? Akkor ez valami rugalmas dolog...
Akkor gondolom fentről az(állító csavarok felől) végig kell paszírozni rajta vagy jobb ha szétszedem a telót? Bár most raktam össze
Kajak érdekel nekem is kell ilyen
hát ezt úgykell ráhúzni a teló szárra mert ez egy ilyen vastag falú gumis anyag de kötegelővel is rákell fogatni nekem 2 napja van fent eddig nem repedezett és nem is csúszkált.
És annyi az egész hogy Kötegelővel lefogatod és kész?
Ha pl összemegy a teló nem gyűrődik és repedezik ki?
Csak érdeklődök.
Hello! gerecsemotor.hu ez egy Tarjáni motor bontó ők csinálják ott lehet venni 5000 Ft
A telóvédőt én is megakartam kérdezni, elég jól néz ki:D
Szevasz grat a motorhoz!
Kérdezni szeretnék egyet a teleszkópon(első) a Becsúszószáron miféle az a védő hol lehet olyat kapni. Tök jó jobb mint az a gyári műanyag...
Köszi a választ!
2500 FT
Sziasztok! Nemtud valaki egy berugókart az rxemhez? nagyon sürgős lenne!
felvettelek msn-re majd ott meg adom a számot
hát úgy összköltségbe 100-110 volt a ráköltött pénz
hát itthon csináltuk és tavaly nyár óta van nálam azóta : a blokkban csak a váltó nemlett kicserélve azon kívül minden én vettem bele termosztátot az első telót (használtan 20 ér) kerék csapágyak a himba rendszer felújítva kormány csapágyak ! tényleg ajdnem az egész motor fel elt újítva a festést is mi csináltuk az idomokat le kentük kromofággal és le lett fújva szórógittel és úgy lett festve kompresszorral a festés költség k. olyan 15 E körül van.
mennyibe fájt?a teló az nem gyári ugye?:D miket cseréltél benne?festés mennyibe került?te csináltad?
mennyibe adod a kormanybefogot?
teljse felújítás után :D
Heló!
Van egy eladó fesszabályzóm és egy gyári kormánybefogóm ha valakit érdekel.
Légyszi add meg a számát!
meg pls vegyél fel msnre:popostar@windowslive.com