Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! valaki megtudná mondani hogy mindkét első teleszkópszárba van rugó?(fordított)
köszönöm szépen :D
heló itt van!
üdv. aprilia rx hez tudna vki fényképet fel tenni hogy hogy kell be kötni a fesz.szabályzó
Tuareghez keresek18" hátsó kereket.Aki tud kérem írjon: axeltgsi@gmail.com
bikerfranky@freemail.hu
ok!
am van msned vagy emailed?
Én meg visszaírtam hogy csak baljobb egyben hütövédövel együtt eladó darabokban nem...amugy én rotax123 vagyok ő meg 122

Hali!
THX
Fényképezd le erre énis kíváncsi vagyok... amugy van hengerfejem olcsón megkapod ha kell....
hello valaki tudja h mit kell csinálni a hengerfejjel mert vannak benne karcok lepattogzások...
sikoltatni nem akarok
várom a válaszokat
Már írtam e-mailt Akkor azt szeretném kérdezni hogy csak a balt mennyiért tudnád odaadni?És nincsen baja, nem ereszt deformálódott stb?Köszi!
7974-es hozzászólás
Sziasztok! Valakinek nincs bal oldali jó állapotú hűtője Rx hez?Köszi!
na fiuk kitapasztaltam a motort egykeréken!
3ba is felveszi 13massal de nem holtpontra viszont ketöbe durván felveszi szal :P:D
Ha érdekel tudok, kompletten egy hátsó kereket kitünő állapotban!
eladó
aprilia sport pro alkatrészek!
van minden! felnik gumik idomszett, főváz segédváz hátsó villa
takaróidomok légszűrő fogaskereke akkor van még rotax 123-as blokkalkatrészeim rengeteg! van még rotax 127-es blokkok is egybe vagy bontva!akkor van még af1 gyári és 1 arrow sportkipufogó rendszereim is! kuplungok váltok tengelyek km óra meghajtás ! hengerek olcsón!(rotax 123)szóval elég sok mindenem van most új!
akkor van még rx hátsó teleszkóp! filérekért felújitásra váró főtengely ! akkor van még 50-es önindítóm is szinte zsír új!
de van 125-ös önindítóm is!ird meg mi kel és mondom mi menyibe van!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
engem érdekelne a Hátsó kerék gumival, lánckerékkel!
RX 125 felnit keresek lehetőleg 2002 utánit
akit tud valamit az írjon! pilu23@hotmail.com
köszi!
Kikellene szedni belőle 2 sebességet....
Gondolj bele, az Rx kb. 120 kg, és 30 lóerő.
A Ktm Exc 525 szintén 120 Kg, és kb. 60 lóerő.
Tudom, ez egy hülye hasonlat, de ha az Rx 3-asig kapná az elejét gázra akkor a Ktm az mit művelne? :D
de mások meg azt mondják 3ig veszi az övükéé...
gázra sík úton enyém se nagyon kapja az elejét, 14/49-es (gyári) áttételllel, végre ez is 130 körül megy.
Hello! az lenne a kérdésem h az rxnek gyári áttétellel meddig kéne gázra venni az elejét? végre 130krül megy power müködik de nekem csak 1be veszi az elejét holtpontra mit tegyek?