Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De akkor komplett vagy csak a fogaskerék?Jó állapotú ?Hogyan bonyolítsuk le az üzletet?polyaistvan@citromail.hu ezen meg tudjuk beszélni a továbbit.De mindenképp érdekel.
Szia!
Nekem van 2500Ft
Üdv
Sziasztok.Vízkeverő nincs valakinek?Komplett ,vagy elég lenne a meghajtó fogaskerék is.Az enyém sajnos így járt.Akitől vettem elfelejtett szólni hogy nincs benne fagyálló.
Körte még keresel rezot meg kipuffot, nem gyárit?
hello! Az lenne a kérdésem ha a rezót kiszeretném belezni akkor hol célszerű szétvágni? és azt a kis csövet ami benne van azt hogy lehet kiszedni? hogy van odarögzítve belül? várom a válaszokat!
Szia!
Te én azt vallom,ha igazoltatásra kerül sor,nyugodtan meg kell állni és az összes okmányt jogsi,biztosítás,adás-vételit odaadod,használsz bukót,betartod a kreszt nem mész vele közúton állat módján,nem hiszem,hogy túl kéne magyaráznod magad,mert egy 50-es motor még egy Simson is képes minimum 65-70km-es sebességre és hát ugye a segédmotorosokra csak a 40km/h vonatkozik.
Én és mások is ennek tudatában közlekedjünk közúton és nem hiszem,hogy bármi probléma adódhat,de ez csak az én személyes véleményem !Ennyi!
Üdv,Zoli!
nem állított meg a rendör? mert nem néz ki 50-esnek vagy az erdöben használod?mert akkor tökmind1 hogy 50-es e
helló!
Aprilia Rotax 123 mechanikus powerszelepre cserélném,elektromos poweremre,fesz.szabályzó hiányzik.
Érdekel de leginkább az újabb állítható kéne
Ha érdekel még továbbra is a telló, akkor tudok eladót gyárit.
Értem, semmi gond
Ezt akkor max a befogókkal együtt lehet átteni, de ottis a tengelyhosszot és vastagságot csak akkor látod ha már le van bontva.
Ha változik úgyis elérsz.

Szeva!
Köszi!
Az enyémé más, alul 54 felül 50.
Még megpróbálok keresni állíthatót hátha találok normális áron.
Felsőnél : 54mm , Alsónál : 55mm megmértem mind a két teleszkópszáron.
Hali, nekem nincs de irj a lejebb megadott mailcimre és segitek benne
heló nincs véletlenül af1 futura viszapillantotükröd?
Szia, nekemis van ennél sokkal barátságosabb áron... de nem írom ki ide mert nem akarom rontani a kollega üzletét.

Itt elérsz : insane5@freemail.hu de fórumra is naponta benézek.

Üdv!
Igen van, ára:15000Ft
Üdv
hello tuareg rotax 123 alaplap érdekel
Valaki megmérné nekem a a nem állítható első telójú Rx-en a szár átmérőjét mindkét villabefogónál?
Előre is köszi!
Sziasztok!
Eladnám szeretett motoromat sajnos családi okok miatt!
Jó műszaki és esztétikai állapotban (korához képest),nem hiányzik róla semmi,karbantartott,minden működik rajta,ROTAX blokkos,kűrt,km óra,helyzetjelző, tompított-reflektor,féklámpa elöl-hátul,fénykűrt...stb.
50-es ként használt,igényesen,hitelesen felmatricázva nem házilag!
Ha valakit esetleg komolyan érdekel 220.000ft az alja!
Zoli 0620/480-8021
mzoltan77@gmail.com
Szerintem ugyan az, mivel a váz is ugyanaz mint az előtte lévő tipusé.
Ha kell adom azokat is, de lekell szednem mert az még a tartalék RX vázon van fent mindegyik.
Befogókkal együtt? Bár igazából még abban sem vagyok biztos hogy jó-e az enyémbe, más ez az állítható telós Rx.
Én meg 8000 a kettő + 1500 az utánvét vagy elöre utalva 1e a posta és szimmeringeket kell csak benne cserélni
Ha nem irod h 10e.. akkoris enniyért adtam volna....komolyan

Na üdv
10 000-ért veszem +posta. Szimeringeket kell csak benne cserélni.
Nem állítható , pedig nem adom drágán
Persze ha ingyen kaptad az mindennél olcsóbb.