Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmm......
akkor passzolom, enyém 94-es és mind a kettő szárban van rugó...innen gondoltam azt h gyárilag igy van... de ki tudja...
Enyém 95-ös, nekem van mindkettőben rugó.
nem nem.... 125nél is csak egyikbe van rugó
De amúgy még mindig nemtom miért ilyen összeülős
Sajnos ebben nem volt rugó, itt ez tényleg csak csillapít. 92-es, lehet hogy ez még ilyen, vagy már ilyen
Jah és tudtommal mind a két szár rugózik. Tudomásom szerint csak az 50-es RX-eknél van az h az egyik rugózik a másik meg csak csillapításra van vagy mire...
A rugót nem felejtetted el vissza rakni? :D
Sziasztok! Miért lehet hogy az első teleszkóp csillapitós tagja(tehát nem a rugózós hanem a másik:)) a szimering csere után teljesen benyomott állapotban van!? Beletöltöttem 0,5liter olajat, és ha széthúzom csillapit,de egyből öszeül utána. Ez normális? Mert mikor szétszedtem még nem ilyen volt Köszi a segítséget.
Na örülök, hogy jó lett a masina. Gondoltam ,hogy ez lehet a gond csak.
Fő hogy jó
Na megvolt a hétvégi tesztelés.:)
Az új gyertyával nagyon patent lett, indul faszán hidegen, melegen.:)
Aprilia RX - ből megmaradt alkatrészek eladók . Fejidom 8.000
Kopoltyú ( KTM GS elem de mindenre jó ) 1 pár 7000 , Sárvédő ( gyönyörű , színkód alapján az eredeti ferrari piros ) új festéssel és fényezéssel 4000 ( ! ) ft . Teleszkóp harisnya ( lila ) 2000 Ft . Az egészet akár egyben is küldöm , 10 % kedvezménnyel . Ebben az esetben 21.000 Ft helyett 19.000 Ft . doldermotorrad@gmail.com , 06306757419
Sziasztok.Eladó Aprilia Rx közép sztender.Az árban megegyezünk .üdv
Oké! Leghamarabb hétvégén derül ki, majd írok.
ezek is eladóak!
Eladó!
keval 94 nekem is ugyanez a baj ird már meg h jó lett e az új gyertyával
Elérhetőségem:
70/623-1473 vagy mxshoes@citromail.hu
Helló!
Van egy fölös feszültség szabályzóm Rx-re.
Ár:9e
Kössz a válaszokat!
Sztem gyertyázok egyet azt remélem jó lesz :)
Belülről még nem láttam, elvileg 6-7 ezer km-el ezelőtt volt dugózva.
az valami kopás is lehet,hengert mikor láttad belülről?hidegen azért indulnak álltalában jobban a kopott motorok,mert a hideg levegő és benzin sűrűbb és nagyobb mennyiségű üzemanyagot és levegőt tud beszívni a motor egyszerre.de a te motorodnak így látatlanban nem igazán lehet megmondani hogy mi baja.Ez csak egy tipp ami hirtelen eszembe jutott erről a problémáról.
Hello Szerintem start-ként nézd meg a gyertyát, vagy próbáld meg régivel ... lehet a hőfok nem ugyan az mint a gyári vagy egyszerűen elfáradt...
Akkor ezt furni kell csak?
Üdv!
Szerintetek mi lehet a gép baja ha hidegen pöcc röff 1-2 rugásra indul viszont melegen van mikor csak sokadjára és néha úgyis csak szivatóval indul?
(karburátor tiszta)
Hello! 8000ft.