Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok eladóvá vált az rx 125-ösöm 300.000 Ft
évjárat: 1995. 05. hó
műszaki: 2011. 03. hó
lökettérfogat: 124 cc
teljesítmény: 35 LE

korához képest jó állapotba van rendezett papírokkal! A1-es jogsival vezethető.
jó gumikkal
amit cseréltem komplett kuplung,km-spirál, lánc,első,hátsó lánckerék,első fék betétek, rezó, arrow dob stb...
Az ár \\\\\\\\\\\\\\\"kicsit\\\\\\\\\\\\\\\" alkuképes!
(Esetleg ETZ 150-t beszámítok MŰSZAKISAT )
e-mailt minden nap nézek: csikszu@vipmail.hu
Sziasztok! Nincs valakinek berugó karja eladó? Persze reális áron!
Hello! Nincs véletlenül berugó karod?
felvettelek msn re
Nem tudom miért az a felhasználó név iródott ki, nekem nincs olyan felhasználó nevem, belépésnél is azt irta már ki de azthittem hogy rosszul látok de ugy látszik valami hiba volt, remélem most már helyesen irja ki a nevem
Adatlapomon lévő elérhetőségei között megtalálod az msn- cimemet, igen rotax123-as blokkrol van leszedvem 34-es karbival volt szerelve ugyhogy 100% hogy jónak kell lennie!
heló érdekel vegyél fel msn re lacadt125lc@hotmail.com ha nincs msn ed akkor irj ide és biztos jó aprilia rx hez 123 rotax blokkoshoz?
nekem van ha érdekel 3000ft-ért jó állapotú
Helósztok nincs valakinek gumicsonk ami a henger és a karbi közt van ha igen mennyiért adnád köszi ja rotax 12 hoz kell 34 es a karbi
35000 ft nicasilos henger, gyári B-s dugóval.
Helló
Engem érdekelne henger meg dugó...
Milyen árban gondoltad?
Tavaly vettem az RX-em, és eléggé megnézik ám az eredetvizsgálaton. Motorszám + alvázsszám, és elég alaposak ám. Mindent le kell fényképezniük és ellenőrizni a nyilvántartásban. Vizsgát csak ezután lehet rá szerezni. Én azt javaslom, inkább vegyél egy rendszámos motort, amin már volt eredetvizsgálat (nehogy nálad bukjon be, hogy lopott). A teljesítmény adatot nekem nem csesztették, 11 kw maradt a forgalmiban, pedig tudjuk, hogy több.
A motorba 10w30 viszkozitású váltóolaj kell, abból is 600 ml. Fél lityis kiszerelésbe lehet kapni repsolt, nem sokkal többért mint a jóminőségű motorolajat. 30-as viszkozitás nagyon fontos, különben nehéz váltani, és szarul pörög. Amikor betöltöd a bal oldalon lévő kémlelőnyílásig kell érnie a szintnek.
Hali

Szerintem az 50 es Stihl keverék nem jó hozzá hanem vegyél direk motorokba full szintetikus kétütemü olajat a Stihl olaj fűrészbe való és énis azzal használtam régen egy robogót eltelitette a kipufógók meg nem ment tőle egy idő után és mondta a szerelő, hogy ne azt használjam bele mert teljessen más azóta jó!
Én az Rx be Full szintetikus Repsoll olajat használok semmi gondja vele!
Helló!
Meg lett hüvelyezve a rx-em! új dugó stb! 50es stihl olajos keverékkel használom de az beköpi! Szerintetek milyen arány jó ami nem köpi be és járatni is megfelelő?
Meg ha tud valaki egy alap karbi beállítást írjon már le! h menyire csavarjam ki levegőt meg az alapjáratot!
ha valaki tudna "Rendszámos" vázat amit forgalomba lehet helyezni azt megveném! és még keresek eladó olajtartályt és power nyelvet(kéne hozzá a rugó és a szimering is)

Az évjáratot hol lehet megnézni? kerestem mindenhol,idomok első telón blokkon szal mindenhol....ha valaki tudja akk írjon !
én még soha nem néztem a nívó csavart beletettem amennyit kell az előbb leírtam,ha leengeded az olajat valamennyi mindig marad benne úgyhogy tegyél bele 7dl-t és az biztos jó.
heló demonom engem az kevert meg hogy a nivócsavar a kuplung felől van a beöntő pedig a másikóldalon a lánckeréknél?
szóval beöntöm a lánckerék fölött az olajat és a másik óldalon pedig nézem a nivó csavart igaz?
Hello,mondtam,hogy nem lehet baja a váltónak.amúgy talán ráis van írva valahova,hogy mennyi olaj kell bele kb 7,5-8 dl szokott belemenni a 125-ös motorokba.a beöntő nyílás ott van a lánckerék fölött.milyen olajat hát az rajtad áll én közönséges autóba való motor olajat szoktam használni hétvégi motorozáshoz nem kell a legdrágább verseny olajat megvenni ami 5-6 ezer egy liter bőven elég az autós boltból a 2 ezer forintos is.Amúgy nem törődök a piszkálodásokkal a lelkiismeretem tiszta.Jó motorozást és járasd be finoman nehogy gajravágd egy hét alatt.
Heló Demonom netöröggy senkivel aki piszkál egyépként nincs a váltónak baja csak elérte a deknit annyi vólt a baj kijjebb raktam és fasza most szakadt el a kuplung bovdenem de már leis cseréltem vólna egy kérdésem mennyi olaly megy a aváltóba és milyen olaly és a másik óldalon a első lánckerék fölött milyen beöntő kupak van mikell oda köszi a választ üdv velem cserélted az rx et
Rotax 123-hoz minden alkatrészem eladó. Henger dugó lendkerék alaplap trafó főtengely kuplung váltó csapágyak... e-mail enduro2@vipmail.hu itt érdeklődj
Kéne nekem olajtartály végére az a kis műanyag alkatrész amire megy rá az olajcső.nincs vkinek? olyan ami nem csöpög
Most jövök a melóból és olvasom az e-maileket és a srác bocsánatot kért.Nektek pedig köszönöm a véleményeteket.A tartály lehet tényleg elvolt repedve csak én szabad szemmel nem láttam rajta semmit.Ezek szerint a gazdája így használta.Természetesen kap másikat a srác ha visszaküldi.
el ne hidjétek amit az a gyerek irkál demonom megbízható én nemrég 2 hete kb vettem tölle a karbulátorom és teljesen tökéletes! még meg is takarította:D kössz még 1 szer jó lett tölle az rx:D
Te fére beszélsz ember, nekem nem egy alkatrészt küldött Demonom, blokk alkatrészeket, idomokat, lámpát, sárvédőt stb. mind jó cucc, korrekt áron. Szerintem a postán törték meg a tartályt vagy te ejtetted le. Törékeny cuccot pl műanyag TÖRÉKENY-ként kell feladni a postán persze neked ezt mondanod kellett volna demonomnak hogy így adja fel és nincs vita, biztos nem szar cuccot adott fel.