Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja kép az meg a profil..eladó holmik..
160k-ért eladó helyhiány miatt a motorom..üzemképes..1rugásra indul..km spirálja szakadt..amúgy gyári állapot...rendezett papírokkal..
ha központ az olajzás akkor ott a baj ..ha nem akkor meg sokat tolsz bele olajat..
szia..h..dávid régebbi hozzászolásomban leírtam mi a különbség a 122es és a 123 henger között..csak a
henger közt van ..hengerfej ugyan az...nem értem a vázhoz csavarást..
Üdv mindenki!

Bontásból maradt rengeteg rotax 123 blokkalkatrészem amitől szeretnék most megszabadulni,egy az egybe!Ami van: 1 fogaskerék híján komplett váltó, kuplungkosár, egy felújított főtengely, kiegyenlítő tengely,kuplung dekli(vagy dekni), és még sok blokkalkatrész,továbbá egy hibátlan hátsó tárcsa ami mito felnin volt.A cuccok sürgősen eladóak,ár alatt!
hello vettem 1 rx 125 öt érdekelne hogy rotax 122 és 123 közt mi a külömbség ?válaszotokat köszönöm najo8
Aprilia RX-em eladó! Érdeklődni: tamas__peti@hotmail.com
Hali! 73-ezer körül volt nekem, 2 éve. Kellett: eredetiség vizsgálat, adásvételi, meg olyan h kivonták a forgalomból (enyém kintről behozott).
van msn-nem is cimem:
patvaros87@freemail.hu
msn?attis_19 kukac freemail.hu
Ebbe nem tudok segiteni, mert egyszer próbáltam felujitattani de nem lehetett hozzá kapnhi semmit minden speckós méret volt. Esetleg ha érdekel akkor tudok bontott telót 15000ft jó állapotút!
esetleg a hátsó telóba milyen szimering kell nem tudod?meg hogy hogyan tudnám feltölteni olajjal?esetleg leirás?:Dköszi
szevasztok!
valaki nem tudja véletlenül hogy a hátsó telóba milyen szimeringet lehet cserélni? a száma kellene ha esetleg valaki cserélt már vagy ha valakinek van leirása 96os a paripanagyon megköszönném
zolko87 esetleg?
cső nekem is 50 es ként megy hát lehetőleg próbáld meg leengedni kicsit a telót meg ha tudsz kisebb kerekek ! és akk simán elhiszi a rendőr! de azért kerüld őket
Valaki leírná hogy milyen papirok szükségesek a rendszámozáshoz?
(nekem csak adásvételim van.) Mennyibe fájna kb?
Ha 50-es ként akarnám akkor mire figyeljek?
megvan még postán eltudom küldeni.E-mail címem: nagy11.zsolti@citromail.hu
Hali!

Ha megvanmég az olajtartály és törésmentes érdekelne!
Légyszi irj, hogy hogy tudnánk megoldani mert én Zala megyébe lakok!
Előre is köszi!
Rendszámos jó állapotú Aprilia Rx 125-öt keresek!
E-mail: nyenyor@gmail.com
igen jó neked enyém is 34-es delorto 97 előtti rx-eken ez van az biztos újabb rx-em még nem volt idáig.Úgy hogy jó lesz neked ,ja és persze hogy jó állapotú.Név cím ide ha kell:nagy11.zsolti@citromail.hu
mien évjárat? az enyém 96 elvileg vhsb34ld ez a karbi számom rotax blokkos szerinted jo lenne nekem?
meg hibátlan az állapota?
Helo nincs valakinek éppen egy Hátsó fékrendeszer egyben érdekellne haigen vagy welég csak a főfékmunkahenger / meg a lajcső csavarja a 4 lukas.
Oké, köszi!
HA jól emlékszem akkor 0,5L száranként
De igen 7000 ft.