Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv,rx 125 főtengelyt tud valaki eladót,vagy ismer-e esetleg olyan szerelőt aki kitudja cserélni az alsó tűgörgőt?....nagyon megszoptam vele a rögzitőkosár széttörött és beszívta a henger..szétkúrta a dugót +a gyűrűket a hengernek nem lett baja cserencsére!
Vasárnap vettem egy RX 125-öt. Nagyon kezdő vagyok a témában, tudtok segíteni hogy megvétel után mit kell esetleg kicserélni, és ugy alapból mikre kell figyelni ennél a motornál, gondolok a tipusbetegségekre?!köszi
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy nincs-e valakinek eladó és persz JÓ fesszabályszzója RX 125-höz és mennyiért?

A válaszotokat előre is köszi.
Helló!

Képekkel frissítve! Eladó: http://motor.hu/motor_vpage.js...

Üdv: Ákos
öm lehet a sibered van kikopva vagya karbi de a membrá is lehetséges http://scootershop.unas.hu/spd...
Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményeteket a motorommal kapcsolatba (Aprilia Rx 50).Ugyanis az a tünete a gépnek hogy elindítom és egyből 5-6ezren forog,szóval nincs alapjáratom,és a karburátoron keresztül valamennyi üzemanyag a légszűrő felé megy. Én a membránra gyanakszok hogy a lapok elgyengültek mert már mindent áttnéztem rajta.A véleményeiteket várom Ha esetleg valaki tud egy olyan helyet ahol jó áron lehet membránlapot venni azt is jelezhetné
12 ezerbe viheti aki akarja a karbit akinek hamarabb kell azé!
am jó állapotba van csak nincs rá szükség mert a másik is jó!
sztem 13-15ig nagyon szép
hajdúnánáson a ha a carburátorra gondolsz ez 1 ktm mx 80-on volt szép álapotban van az 1ik haweromé
keresek még sm kerekeket ! akinek van kép + ár
mennyiért adod a karbit?
tű jó benne?
mennyibe adnád? + hol található mert inkább élőbe nézném meg!
érdekelne ez min volttt ? XD nem véletlen 1 ktm mx 80-on ?
érdekel! mennyibe adod?nekem csak utánvétellel jó!
Gyűrűt nem tudod honnan lehet szerezni fontos lenne..link is jó!
Nekem van egy olaj tartályom...
Írj ha érdekel!
keresem volt motoromat
aprilia rx 50
pár kép róla...
hát nemtom még nézelődök postán nemigazán akarok venni! valaki pls letudná fotózni a karbiját mert nekem felül van 2 kis csecs XD amire kéne 2 cső de nemtom mi alul azt vágom h a tulfojó de mi az az oldalsó 2 meg továbra is kellene valami weboldal!
Üdv nekem van 1 dellortó 35-ös karbim (a gyári 34-es)..szal szerintem biztos jó rá a karbinak semmi baja ha kell utánvétellel tudom postázni
....ha érdekel akkor írj emailt!

Valakinek nincs rx125 olajtartálya?ha van írjatok!
és még annyi h gyűrűt hol lehet kapni?(a felső széttört)
cső na voltam szerelőnél vennem kell 1 új karbit és ennyi a baja de am már beindul de aztmondta vegyem meg feltétlen:D szal aránylag jol kijöttem valaki tud valami oldalt ahol lehet rendelni vagy csak nézni az árakat?
a gyári főtengely jó, nem kell semmit erősíteni rajta... esetleg nem árt ha a főtengely csapágyak jó állapotban vannak, az meg nem olyan nagy összeg...
hali srácok az alap méretú dugó hány mm az rx 125ben ?mert fontos lenne és alkatrészeket hol lehet hozzá kapni pl dugó gyűrű iesmi légysszi irjatok vissza elölre is kössz
Tudna valaki tanácsot adni vagy segíteni mert a kipufogó csonknál ömlik a kátrányos olaj és kb az egész motor olyan lesz velem együtt mit tudok vele csinálni gondolom ott ereszt ahol csuklik a kipufogó.Azt meglehet javítani vagy csere? Ha valakinek van tapasztalata vagy ötlete kérlek segítsetek!És ha csere akkor hol tudok beszerezni és menyiért?
Köszi üdv:Botond
Tud valaki segíteni hol tudnék utána nézni milyen árban van 125 rx be főtengely vagy tud valaki valami árat mondani?
Mert megvenném a 160 as polini szettet de ahhoz gondolom kéne egy új főtengely is vagy ha van talán valami erősített...
használt nem igazán érdekel mert előző képeimen látszik mi lesz a használt cuccokból...
Előre is köszi a válaszokat...