Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké és mi pénzt kóstál?
Meg ha lehet csinálsz képet a beömlőről meg a kipufogónyílásról és tedd fel. köszi
Helló! Nekem van hengerem! Persejes csak furni kell! Meg van egy 160 as azt perselyezni vagy nicasiloztatni kell!
Helló mindenkinek
Még mindig Hengert meg dugót keresek ha valakinek lenne az irjon legyenzíves érdekelne mindenképp elfogadható áron rotax 123 as.
Hát akkor szerintem így marad ahogy most van . Köszi azért
értem .ez pedig egy rx-en volt érdekes ,hogy nem jó neked.hát nem tudom hogy raksz akkor rá ha nincs felfogatásod.de sok szerencsét.
hát megnéztem semmiféle felfogatás nincs csak a váz van ennyi. A képet is nézegettem a vázat is sehogy nem passz az én motoromon nincs semmi hasonló.
akkor tuti jó mert csak 96 után változtak kicsit az rx-ek,de a váz szerintem akkor sem.
Rendben van holnap megnézem jó e rá . Az enyém 94-es csak jó...
nekem van rx 125-re blokkvédőm 1993-as kiadású.nézd meg jó-e neked.hátul 2 csavar elöl egy csavar fogja.2500+posta. ide írhatsz ha kell. nagy11.zsolti@citromail.hu
Kinek van eladó berugókarja Aprilia Tuareghez? Rotax 127-es blokkos. Aprilia RX-é is jó. Ricni átmérő 20mm, baloldali elhelyezésü
Jaa és ha ha valakinek van véletlenül eladó érdekelne
Köszönöm az infót legalább tudom hogy gyári alkatrész.
Hali !
Az gyári alkatrész és csak fel kell csavaroznod!
Valahol nézz utánna ahol vannak bontott alkatrészek Rx hez!
Én itt megkérdezném ha nekem kellene de nem biztos hogy van!
http://www.cma-motor.hu/BONTOT...
Sziasztok. Érdeklődni szeretnék hátha ti jobban tudjátok (ami biztos ) , sok motoron láttam már ilyen védő lemezt a blokk alá. Az lenne a kérdésem hogy olyat hol lehet venni vagy ez direkt RX-hez van e- vagy más motoré és valamit át kell alakítani vagy csak felrakom és kész . Ha valaki tud okosat nyugodtan ostromolhat vele előre is köszönöm...
Szia!

Én rengeteget szívtam a karburátorral. A benzincső csatlakozásnál egy 12-es csavar alatt, van egy szűrő, és az folyton eldugult.
Ennek az volt a tünete, hogy ment a moci aztán egyszer csak leállt, azt sem tudtam gyújtás, vagy benzin. 2 perc múlva, amire a karbiba tudott folyni utánpótlás, újra beindult és faszán ment újabb 3-4 km-en keresztül.
Amire megtudtam, hogy van egy sumák szűrő a karbiban, már 3-szor kipucoltam a fúvókákat.
Itt mindig megtalálja mindenki a régi partnerét
Helló, sziasztok, egy kis segítség kellene, 2006 os mx 125 öm első kerék csapágyam, kezdi megadni magát, nem tudtok méretet, vagy oldalt ahol meg talállnám, mert nem akarnám még szétszedni, csak ha már vettem csapágyat, de ha nincs infó akkor szétszedem
Ahogy nézem a képeket, változtattak a végáttételen is. Jelenleg 49/14-es
Az nem vészes, most 41500 km van benne.
És te utánad rajtam kívül már volt 2 tulaja.
Én mintha 35000 -re emlékeznék. sacc / kb.
Még nem túl sokat motoroztam vele, mert még nincs meg a jogsim, de hamarosan meg lesz.
Egyébként nagyon tetszik, jó állapotú szerintem.
Amikor eladtad kb. hány kilóméter volt benne?
Köszi a szimering méreteket...
Helló!

Úgy látom, nálad van az exem

Mi a véleményed róla? Én anno nagyon szerettem, csak nagyobbra váltottam...
nekem világítás van! bár csak alacsony fordulaton jó minél magasabb a fordulat annál jobban elhalványul!
Amúgy kösz a tippet.