Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello és csere nem érdekellne egy rx komplett váltót adnák érte meg egy vizpumpát.vagymég ami érdekellne email megadod?
alaplap+lendkerék 15ezer ft
szevasz, ha tényleg arról a motorról van szó ami a képen van az nem 2000-es évjáratú. Sokkal régebbi van az 18-19 éves vas is tán.
ha arról van szó ami a képen van akkor az 90-91 környéki....
Hello gyujtás alaplap lendekrékkel mennyi ? 125 é ?
Hello Valkit érdekel rotax 123 blok alkatrészek olcson irjon . v msn jani@ezvan.ez
új cuccok érkeztek!

rotax 123 bontott blokk!
gyújtás alaplap(tekercsek), lendkerék, trafó(kék), 7100 power elektronika
fordulatmérő spirál
fesszabályzó
Hellósztok
Nekem még mindig kellene a henger és a dugó ha tud valaki szóljon
160 as polini is jó lesz csak már legyen valami..
Köszi mindenkinek...
Hellósztok
Most vettem egy 2000-res évjáratú rx-et, amiben rotax 123-as blokk van.
A lényeg hogy ahoz kellene nekem henger + dugó!
Ha valaki tud akkor szóljon már légyszi. (lehetőleg minél olcsóbban )
Üdv: Zsolt
köszi a segítséget! Valahogy gondoltam hogy az lesz! Haverom adta kölcsön hogy megnézzem! Rx
Enyémen 520-as lánc van és hozzávaló, JT lánckerekek. Szerintem 520-as a gyári.
Üdv mindenkinek!
92-es évjáratú Rx 125-öshöz 428-as lánckerék való? Mert próbáltam volna 1-et a lánchoz ami 428-as, de a fogak pont a szemeket érték és egyáltalán nem volt jó
Hát az kicsi rá szerintem.
Enyémen most 100/90-es van, elég hülyén néz ki.
Ja a következő áldozat egy Michelin 120/80 - 19 TT CROSS gumi.
Aki használt már ilyet írjon véleményt róla.
H nekem 110/90-19-es Michelin Ac10-es van nekem bevált, de aszfaltra nem ajánlom igen kopik, de ettől eltekintve stabil. Én ezzel a mérettel vettem azért vettem rá ugyan azt, de lehet jobb rá a 120-as legközelebb azt veszek.
Kinek hanyas hátsó gumi van az Rx-jén?
120/80-19 ez elvileg a gyári de ilyen méretben, csak cross gumit lehet kapni ahogy nézem a neten
Köszi szépen a tárcsát megérkezett épségben fel is raktam. Jó lett még be kell, hogy kopjon és bika lesz.
Köszönöm
Ja és így néz ki az új festéssel Már ha érdekel valakit
6 kW van a forgalmiban.
300 pénz volt, kicsit soknak tűnhet, de olcsóbban nem is nagyon volt rendszámos, főleg a közelemben.
azt még azért had kérdezem meg hány kw-ra van vizsgáztatva és mennyibe fájt ?
Nem
Nagyon jó kis gép nemrég vettem, örülök neki hogy egyáltalán sikerült találni jó rendszámost.
rotax 122 véletlenül nem eladó az RX-ed?
Nem tudja valaki hogy milyen áron lehetne szerezni komplett fűzött felnis sm szettet Rx-hez?
http://www.sportmotor.hu/motor... pl. ilyet, ez a motorom, csak mire hozzám került nincs már meg hozzá az sm szett :(
Az igen,akkor kb legjobb esetbe 230-ba számolná a Cr-t annyiért meg 1-2 nap alatt elviszik kp-ra is.
kb 89-90es ez...
leaglábbis barna blokk, piros kerékagy