Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennek ien hangja van. rotax blokk ezért ilyen
esetleg van..
üdv..beni19, ezt te benézted, lehet ilyen alpári módon ide írni a fórumra...demonommal én is biznyákoltam és korrekt,gyors és olcsón megszámolja a cuccot..tehát korrekt eladó,nem aranyáron csinálja..nem hiszem ,hogy átbasz..szval valami nem kerek...sztem emberi nyelven kéne megbeszélni..ha lehet még...
Tisztelt beni19 köszönöm a kedves szavaid és főleg,hogy itt a fórumon is közzé teszed,mégegyszer köszönöm.DE azt mértnem írtad le,hogy ronogyos 1500ft-ért küldtem a tartályt és vállaltam hogy küldök helyette másikat aminek a postáját is én állom.Egyébként egy működő motorból lett kibontva a tartály és én nem láttam rajta semmi hibát.Én soha nem csapok be senkit nem egy embernek adtam már olcsó alkatrészt még ilyen nem fordult elő mint veled.Naponta adok fel csomagot sokkal több pénzért és nem a te 1500ft-odból akkartam meggazdagodni ezt elhiheted.Mindenkinek segítek olcsó alkatrésszel amíg vannak nekem is.
A posta az 1000ft ha utánvéttel küldöm vagy utalhatsz is előre ha akarsz. De gyári Aprilia rx idomot nem hiszem hogy veszel 4e ft-ért.
Krosszmotor idomokat lehet rá kókányolni!
Hát miskolc nekem elég messze van postán meg elég drágán jön ki!Enyiért meg veszek egy újat úgyhogy szerintem inkább hadjuk a dolgot! Azért köszi!
Ez a "demonom" aki itt hirdeti a használt alkatrészeket ez egy rohadék f.szopó geci k.annya hogy rohadna meg!
Ettől ne vegyetek semmit ugy hogy nem láttad elötte mert átbasz mindenkit!
Énis rendeltem tőle mult héten egy olajtartály és mondtam neki, hogy csak akkor kell hogyha biztos törésmentes erre b.meg két hejen is megvan repedve hogy a jó k. annyát szopná hanyatt!
Vagy postán utánvéttel vagy személyesen Miskolcon.
Ha postán akkor írd meg a neved, címed ide: enmoto@citromail.hu
hívj fel ..lehet megegyezünk..06302624852
Akkor maradjunk a sárvédőnél! Hol tudjuk nyélbe ütni a bizniszt?
Sziasztok most szerezteb be eggy rx et és ablokkból olyasmi hang jön mint az autóknél a szelephang mi lehet ez a hang ilyen ketyegés féle vagy ezeknek ilyen a hangjuk alapjáraton hallani rendesen köszi a választ előre is
Sziasztok!

Keresek Rx125 kuplungkart. (123-as rotaxos RX-hez).

hdavid@vnet.hu

Előre is köszi!
http://www.kepesmotor.hu/april...

A csere nem igazán érdekel, mert nagyobbat akarok venni.
Hali!

Ojan kérdésem lenne, hogy rendszámos e az Rx ha igen A1 es jogsival lehet e vezetni, meg mennyiért adod.
Esetleg csere nem érdekel 1993 Rx 160 R-re?
Előre is köszi!
A jobb hátsó oldalidom már nincs meg. Az bal hátsó oldalidom 3eFt és a hűtő idomok darabja 3eFt. A tank benzincsappal 8eFt.
igen érdekel csak kéne róla pár kép...
Előre is köszi...
Hello!Oldal idomokkal együtt mennyiért adod?
ja és csak 50esként:P
hali srácok valaki tud rx 125öt olcsón nem baj ha vannak kisseb nagyobb bajai mert azt mi meg oldanánk csak annyi lenne a lényeg hogy a henger jó legyen rajta a dugó gyürü iesmi nem számit és hadúbihar környékén max 140e ja és rotax 123:D 122 nem érdekell
szia..a típus meg motorszám itt van...bekarikázva.. HENGER azt meg rátehető mindkét típusra csak reszelni kell..a tőcsavarok helyét..kicsit..

Van erre a típusra valóm. 3000Ft
Gyári henger amit vettél ugyanugy, csak picit régebbib rotax123-asról való, mert azokra még nem raktak felfogatási pontott, de ugyan olyan!
Szevasztok! Nincs valakinek rx-hez hátsó sárvédője véletlenül?
Szia!
A blokkom 123-as, de ezek szerint 122-es henger volt rajta. Felteszek egy pár képet a leszedett hengerről, meg dugóról, meg egyet az új hengerről, amin nincs meg a felső rögzítőpont. Az új henger is gyári rotax, és hengerfej is volt hozzá, ami szintén stimmelt.
HA érdekel akkor valószinűleg fogok tudni újszerü hengert dugóval, perselyes a henger a dugó prox de nagyon kevesett futott mind2. árban kb 35eft lessz ha érdekel