Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

karbulátorod nincsen eladó valameikböl?
Hali!
Nem tudja véletlenül valaki hogy mennyi olaj kell 95-ös rx 125 első telóba?
Sziasztok!Ojan kérdésem lenne hogy 125 Rx hez nincs e valakinek olajtartálya, vagy nem e tudná valaki, hogy hol tudok beszerezni egyet? Segítségeteket előre is köszönöm!
ezekből vettem ki őket mert kettő rx-é van
Sajna demonom nem ojan a fesszabályzó csatlakozója meg máshogy is néz ki, de majd rakok fel egy képet hogy az enyém milyen!
Sziasztok
Nem jártam még nálatok de ti talán tudtok segíteni ..
nos szeretnék beruházni egy rx 25 ösre ki is lestem magamnakhttp://www.kepesmotor.hu/april... és erről a tipusról szeretnék megtudni 1-2 infót sőt kituddja lehet köztetek van a tulaj az jó lenne.
A válaszokat előre is kössz
Üdv:Dave
HA tudsz vegyél már fel msn-re mert érdekelne a gumi.
a cimem:
patvaros87@freemail.hu
előre is köszi
Küld el a címed újra légyszi mert nem tudom feladni a fesszabályzódat holnap : nagy11.zsolti@citromail.hu
Van egy anyag vörös szilikon pasztának hívják.... Ezt ha körbekened a toroknál, garantáltan olajmentes lesz a blokkod. Előtte persze alapos tisztítás olajmentesítés szükséges...
Sziasztok!
3 hetes alkatrészvadászat és szerelés után elkészült újra a mocim. (hengerből, hengerfejből tört ki egy picike darab).
50 ropi volt egy bontott hengerszett, hengerfejjel és víztérfedéllel (kókányolva volt a termosztát így ezt is lecseréltem.)
Valószínű 122 hengert sikerült szereznem, mert hiányzik egy beömlőnyílás + kisebb is a beömlőcsatorna és nincs rajta rögzítési pont a vázhoz.
Az előzőről kiderült, hogy fel volt polírozva benne minden csatorna, plusz a dugattyú is tuningolva volt, de ez csak a fordulaton érezhető és a nyomatékot nagyon lehúzta.

Szerintetek gáz, hogy most nem kapaszkodik a henger a vázba? Ahhoz hogy ne fújjon ki a rezónál mit csináljak? Rugócsere?
Membrán ilyet nem csinál, ha azzal gáz van akkor is szépen megy a motor, minimálisan veszít a teljesítményéből. A magas alapjárat inkább arra utal, hogy túl sok levegőt kap, vagy valahol farslevegőt szív. A nedves légszűrőtől nem kell megijedni, ez természetes hacsak nem tocsog.
bocs elküldenéd mégegyszer a címed e-mailbe.
cső valaki nemtudja olyan sm szett ami gillera rx 125 be volt az jo az én aprilia rx 125 öm be vagy át kell alakítani?
sziasztok tudom h ez inkább 125ösök fóruma de gondoltam ide írok:D
vettem egy 80 as polini hengeres rxet 4seb red rose blokk van benne arra lennék kív h ez am5 v milyen blokk?üdv minden motorosnak
Ezer százalék hogy jó most vettem ki egy működő RX-ből.e-mail címem:nagy11.zsolti@citromail.hu Hát postán ha messzelaksz.Én komárom mellett.
Szia!

4 Eft ért kell a fesszabályzó, de tuti jó?
egy telszám vagy elérhetőséget? vagy hogy csináljuk?
Van fesszabályzóm rx-hez 4000-ért
Szia! érdekel a dolog, RX-hez való, mert sokan azt hiszik a pegasonak is ugyan az pedig nem! Én Miskolcon lakom messze vagy tőlem?
Nincs valakinek kipufogó könyöke 125 ös hez?nagyon kéne vagy hogy tudnák a régin javítani mert kifúja az olajat a csuklópontnál?Kérlek segítsetek köszi szépen
hali,nekem van feszabályzom ha érdekel 8000ft,ja és jó is
valaki aki tudja irjon már pls h lehet e az a baja meg h kb mennyi az új karbi az rx 125 höz
hát kb 20 30 éve csinált bmwtöl merci ig mindent:D
Nem vagyok nagy szaki, de ha tényleg karburátor....
akkor lehet bele alkatrészeket kapni ami cinkes, pl: tű stb.
Jó az a szaki? A mai "autószerelők", nem feltétlen (2t)motorszerelők..
Azért jobbulást a gépnek!
én is segítséget kérnék most volt 1 autó szerelőnél az rx em mert nem indult mostmár indulgat de rohat nehezen szal rugdosni kell 1 óráigXD ami nemtuljó ő aztmondta h kurvári ki van kopva a shiber de mondta h próbáljam ki 1 másik karbival de nem tudok szerezni valaki segítsen mer nem akarom feleslegesen megvenni:S:S