Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

150-180 körül
Köszi,végülis nekem most egy Cr 250-em van lenne rá erre rá egy cserém elvileg majdnem ilyen csak lila és szürke színe van neki(ha jól értesültem akkor az a Six Days verzió).
Kb mennyiért mennek mostanában az Rx-ek amik csak hobby célra használható vagyis papír nélküli,tudom,hogy sok függ évjárattól is de pl a képen látható motor ha jó állapotban van mennyi a reális ára?
Köszi.
Hello

Csak ajánlani tudom, van egy-két betegsége, pl. az első teló szimeringet sűrűn kell cserélni. Viszont nagyon fontos a megfelelő karbantartás, normális olaj használata, bemelegítés. A gyári áttétel (14/49) elég rövid szóval hosszú távra így nem a legjobb, ezzel a végsebessége 110-120 (óra szerint), viszont a gyorsulása az valami iszonyatos
A blokk az szerencsére nem olasz, hanem osztrák (Rotax), 30Le körül vannak tipustól függően (34-es, és 28-as karbis is van).
A blokkhoz ha kell alkatrész akkor szinte biztos tudsz szerezni használtat, vagy újat, mivel a 122-es blokkot még mindig gyártják.
A nagy hátránya az hogy viszonylag drágák a korukhoz képest (főleg a rendszámosok).
A képen lévő Rx 1994 előtti (régebbi lengővilla, Rotax 123-as blokk)
Sziasztok!
Tudnátok pár sort írni az Aprilia Rx 125 ről?
Megbízhatóság(ha jó állapotban van),gyerekbetegségei,szervízintervallumok,tapasztalatok stb.
Amit betettem képet az kb milyen évjáratú?
Szevasz tudom régebben beszéltünk róla de érdekelne a féktárcsa.
Jól átvertek azt mondták tudnak új tárcsát azóta várok rá.
Megvan még vagy eladtad. ha megvan e-mailba leírom a címem megbeszéljük az anyagi részét stb
Szia.
A blokk az lehet érdekelne. Esetleg képeket küldenél róla, hogy mégis miylen állapotú?
razorxk911@citromail.hu címre.
Előre is köszi.
Üdv Erik
NAGGYON KÖSZÖNÖM, ÓRIÁSIAN SOKAT SEGÍTETTÉL! :)
Szerintem veszek egy 250-est, ha minden összejön úgy ahogy szeretném!Valami ilyesfélét:
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Attól függ pontosan milyen tipusban gondolkodsz.
Nem nagyon ismerem a 125-ös choppereket, csak esetleg névről de nem nagyon van nekik itt forum :(
Ha nem pont chopperben gondolkozol akkor ajánlani tudom ezeket:
Honda Cg 125
Yamaha Ybr 125

Mind a kettő négyütemű, fogyasztásuk3-4 liter környékén van, végsebességre kb. 110 körül tudnak.
Ha rendesen van szervizelve (olaj,-légszűrő,-gyertya csere)
akkor több tizezer kilómétert elmennek mindenféle hiba nélkül.
Hol kérdezzek, vagy hol lehet új topikot nyitni?
Köszönöm, én is így gondoltam!
Egyébként máskor hol kérdezzek, ha valamit meg szeretnék tudni?
Semmi baj, köszönöm!
Figyelmetlen voltam - Azthittem Rx ről van szó . Sorry . De már látom hogy chopper a téma.
Nem, sőt a 2T-k egyre inkább kezdek kihalni (sajnos :( )
Ha számít a fogyasztás, és a szervízigény akkor a nyégyüteműt válaszd
125 be csak 2t van
Köszönöm, hogy válaszoltál! Az igaz, hogy a 125-ösök csak 2 űtemű változatban készülnek?
Szia!
Köszönöm az ajánlatot, de öreg vagyok én már az ilyen motorokhoz.Csak egy kényelmes pöfögős chopperre vágyom!
Ne itt kérdezd, mert az Rx enduro.
Igaz hogy a 2T-k sokkal többet esznek a 4T-nél, de valamit valamiért :)
eladó nagyobbraváltás miatt ímádott KAWASAKI ZXR 250-es sportmotorom:
hívj vagy írj...megeggyezünk!
http://kepesmotor.hu/kawasaki-...
HA érdekel tudok benne segiteni, lenkerék jó állapotú fogaskoszorusat tehát öniditóshoz is jó annak ára:17000ft illetve olyan blokkot amiben benne van a főtengely váltó, főtengely jó állapotú ennek ára:18000ft.
Ha érdekel képet tudok küldeni
Sziasztok! Még új vagyok itt, tehát kéretik nem kinevetni! Amikor én elkezdtem motorozni (1974) az MZ 250 TS , meg a P21 volt a csúcs!
Most van egy robogóm, de szeretnék egy nagyobbat venni, legalább 125, v.250-es choppert. (van rá max fél milla) Tanácsot szeretnék kérni, hogy melyiket vegyem.Igaz az, hogy a 125-ösök 2 üteműek, és többet fogyasztanak? Abba is belemennék, ha a Hondámat beszámítanánk a chopperba.
jó lett?....én csináltam (unatkoztam ebben az esős időben)
hali!

italmondonál a honlapon csak 1-2 cucc van fent, fell kell őket hívni szinte mindent betudnak szerezni, és raktáron is van rengeteg cuccuk.
nem kell ,üzemképtelen nekünk is van.
Sziasztok.
Érdeklődnék hogy 123-mas Rotax blokkos ETX-be tudtok e jó állapotú főtengelyt hajtókarral és lendkereket?
Vagy esetleg honlapot ahol találok hajtókart. Italmondo.hu-t már próbáltam nem találtam.
Előre is köszi.
Üdv Erik