Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy? Ezt nem értem én. Egyik rugózik, a másik csillapít?
Ilyet eddig nem hallottam.
Nem mindkét teleszkópszár egyszerre és egyformán rugózik összenyomáskor és csillapít kirugaszkodáskor?
Mert fojott! De már sikerült szétszednem csak nagyon meg volt húzva az alján a csavar és nem akartam beletörni.Am az volt ameiken a fék van. Köszi írtál!
Elősször is mért akarod szétszedni?És melyiket.Az egyik rugózik,amásik csillapít.
Hello
Ez a jelenség ennél a motornál normális (sajnos).
Túlságosan levan merülve az aksi nincs töltés, nincs mi leterhelje. Tudom mondhatnátok, hogy világítanak a lámpák de ez így van.
Én pont azért sajnálom mert ha kiveszed az aksit (mert úgy is meghal ha sokat használod terepen) nincs világításod:S Sajnos ez van jó feltöltött aksival minden f-szán fog működni.
Heló!
Valaki mondja el nekem hogy, tudom szétszedni az elsőtelót? Mert én nekem sehogy sem megy
Oké köszi a segítséget. Majd szerzek bele egyet.
100% kuka-akku.
Próbáltam én is. Egy darabig jó volt de utána megint olyan lett mint előtte. Lehet hogy akkor csak az akksim a szar?
Az enyém is pont ugyanilyen jelenségeket produkált egészen addig, amíg ki nem vettem az akkumulátort és fel nem töltöttem akkutöltővel.
Azután minden vágányon van.
Hello mindenkinek!
95-ös rx 125-ösöm van. Elektronikájának van valami gyíkja. Van benne akksi, de csak halványan világít rajta minden mikor felpörgetem. Viszont ha alapjáraton pötyög akkor majdnem teljesen jó minden (duda, index, lámpák). Nem tudom mi lehet a baja, talán nem tölt vissza? vagy szar az akksi? vagy akármi.
Ha valaki tudna segíteni légyszives írjon.
Előre is köszi!
piszkálnak bizony
msn:danika94@msn.com
8 alatt nem adom. nézz körül 18-20 alatt nem igazán találsz ien állapotú kereket.vagy csere érdekel 125-ös rx karbira csonkal együtt a rotax-on ami gyárilag van. az 28-as delortó.
nemtom hg a piszkálnak-e elött miaz, de igen baszogatni fognak.
Szerintetek rx 125 50 ként akarom használni a rendőrök észérvének vagy piszkálnak-e?
power nélkül nem ér semennyit hát akkor minek a power?
Helló!
Van 1 literes Motul 5W technoszintetikus "off-road" telóolajam, bontatlan, eladó! 3000ft
http://www.olajshop.hu/termeke...
holnap délután csinálok fotókat.egész blokkom van melyik részről kéred.
Szia érdekelne majd holnap hivlak, képeket küldj már róla illetve hol van helyilegí?
Vaci új henger eladó! Én kaptam nincs rá szükségem, olaszországból lett rendelve de nem került be építésre. Gyári nicasilos motort még nem látott! Powernek nincs meg a helye ahogy látni is a képeken. Rotax122-esre való de felrakható rotax123-ra is! ára fix:20000ft
Nem tudom miben különbözik a kettő,mert nem láttam még igaziban 122-es blokkot csak képen de úgy tök ugyanilyen volt .egyébként lehet ,hogy igazad van,mert ez egy lemez tankos tuaregből való.De szerintem a blokk tömb a váltó és a kuplungrész ugyanaz.
hali!érdekelne rx első hátsó telók 2004-es modeltől fiatalabbak.ha vkinek van vegyen fel msn-re.
szerintem ez a régi af1,régi tuareg 127es blokk...
ez nem 122-es blokk..
Elnézést kérek,de az 5-ös elöl lemaradt az 1-es bocs de 15000 az ár.Egyébként minden alkatrész hibátlan.