Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úhhh? srácok fontos lenne mert ma mocis tali és ott kell lennem..
szal a világítással van baj, kis gázon jó nagygázon elgyengűl nagyon épp h ég + pislákol is, az akis szerintem rossz lett de kicseréltem 1 jóra ami nincs feltöltve... mentem 1 pár karikát de ígyse jó...a duda se szól....szerintem vagy az aksin kéne még tölteni vagy a fesszabályzó adta meg magát
légyszí írjon mindnki akinek van valami tippje!
előre is köszi
ok rendben
Úgy néz ki lesz egy hengerem
ez már régóta nincsen nálam
Sziasztok
Nem tud valaki bontottan trafót 94-es rx-hez?
ja meg még azt akarom kérdezni hogy a képen látható henger nem eladó?
köszi szépen végre most már tudom hogy mi ez
Mert az enyémre szervízben nem ilyet raktak ésnem is volt olyan teljesítménye a motornak
segédkipufogó nyílás a neve
122es és 123as hengeren is szinte mindegyiken van
Hellótok
Még mindig kellene az rx re a 123 as henger meg dugó...
Ha tud valaki szóljon...
Meg arra lennék kiváncsi halottma van valmi külömbség a kipufogó nyílásnál hogy van valmi furat vagy mi az isten ami dob még a mocin az a 122 esen ninsc és a 123 ason van vagy ez hogy van? Mert ezt nem vágom csak halottam valamit....
Előre is kösz a választ
Igen, egyenletesebb lesz a teljesítmény leadás.
Szerintem érdemes megcsinálni.
és akkor jobban is pörögne ugye? mert olyan hogy húzom neki és csak nagy fordulaton indulmeg de akkor nagyon....
így szerintem nem pörög úgy ahogy kéne...
Alacsony, közepes fordulaton egy kicsit több erő, kisebb fogyasztás.
üdv, az rx-emen a power állandúan nyitva van (levan vágva a nyelv)
és szerintetek ha vennék mivel lenne jobb?
előre is köszi a válaszokat!
szia!
az volna a helyzet a mociddal hogy nekem kb a tuaregemen volt ugyanez a probléma mert ugye arally meg a sportmoci aprilia meg az rx egy blokkot és elektronikát kapott vagyis a te mocidban is tuareg blokk van meg gyujtás........érted!
mire rájöttem mi baja van a mocinak addigra megvett kb 60-70 ezer forintott és belekerült mibndennel együtt olyan 350 ezer forintomba a javíttása mire összehoztam a mocit! nekem ugyanezt csinálta agép! pár száz vagy pár tíz méter után megállt! a gyujtótrafóm volt oda! nekem ez vagy kék vagy zöld volt már nem emlékszem rá ! de miután kicseréltük azóta nem jött elő a probléma szóval el is adtam hamar hogy lépjem túl a 600 ezer ft os költséget mert csak 550 ezer ftig számoltam utána már sírtam az egészen!
szóval jótanácsként a tank alatti vázon lévő gyujtótrafót vag ytranzisztort vagy nemtudom minek hívják.azt cseréld ki és menj vele pár kört és ha megál akkor neked nem az a baja de nekem az volt!
www.gerecsemotor.hu
Itt megtalálsz mindent.
e-mail: bmw-bali@hotmail.com
tel: 06202164174
Teló v e-mail kéne
thx
Tarján ;)
Valki tud bontót ahol kapok rx-hez alkatrész?
RX125-höz keresek jobb hátsó oldalidomot, vagy cserélném a képen láthatóra,ez festésre felkészítve. Az én motorom a Control Data-s verzió.
af1 fórumon hirdetnek egyet 30-ért
Üdv

RX 125 első telót keresek! Akinek van jelezze!
speedfan@citromail.hu
Helló mindenkinek még mindig hengert meg dugót keresek.
Ha van valakinek szóljon...
Helló ha valaki tud rx-re kézvédőt az szóljon! köszi
Heló!
Tud valaki RX125-re kuplung bówdent ?
Csak megnéztem: Bejáratáson, utánna krosszra: Motul 710 2t.
Most endúró: Repsol Moto Competicion 2t
Mindkettő full szintetikus, keverhető, magas fordulathoz, nem is a legolcsóbb-legszarabb...
Nekem bevált. Jó motrozást a 7végére!