Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló érdekelne hátsó féktárcsa és a berúgókar!
Postán tudod küldeni? Ár?
ide írj: diese991@citromail.hu
Helló mindenkinek!
Van egy 1991-es Rx 125 olaszból vázvágottan bontásra, ha valkinek kell valami hívjon +36-70/623-1473-on.
Üdvözletem mindenkinek!
Valakinek nincs rx re hátsó féktárcsája?
Kösi szépen!
Halihó mindenki
Ha valakinek esetleg van 94es Rx 125öshöz benzincsapja az jellezze már lécci.
Köszi hali
Hali!
valaki nem tugya esetleg hogy hátsófelfüggesztést menyi be fáj felujitani? vagy esetleg van e hozzá valami javító szett és hogy az menyibekerül? köszi szépen a segítséget!

Üdv Szalai
köszi a címet, itt még nem néztem. Fel is hívtam a tagot. hát nem tudom mondhatnám nem jártam túl nagy sikerrel...
Haló! Nézd meg itt http://krosszmotorok.hu/ sztem itt találsz ha mér nézted akkor bocsi!
Hello remélem tud rajtam valaki segíteni.
Ez RX125-ös motoromról elhagytam a bal oldali rajtszám tartó burkolatok, ami az aksit takarná. A motor évjárata 95-ös piros Ha van valakinek szóljon megegyezünk árban. Fel rakok egy képet is (remélem sikerül) hogy kb miféle, mert tudtam volna már kettőt is de egyik sem passzolt. Ti vagytok az utolsó reményem !
köszi srácok
Hali mindenkinek aprlilia rx 125 95-98 évjáratúhoz kellene elsö teló pár szoljón ha van valakinek eladó?
Hali
Oksa érdekelne.Megnézném milyen hátha.
köszi
hali
Hi!
Nincs egyáltalán rajta jól tudod. De ha csak a vázon a kormánynál lévő táblán nincsen de azt le lehet szedni.
Én is így tudom. Csupán annyi hogy Rotax 123 v 122.
csövi!
igaz, hogy az rx 125-ökön nincs feltüntetve a 125ccm? (blokkban, vázban stb...)
Szia!

Lehet hogy lenne egy. De nem mondom hogy hibátlan. Estére teszek fel képet ha gondolod.

Krisztián
Hali
Ha esetleg valakinek lenne gyári power nyelve az lécci irjon.
Mert ez az utángyártott alu semmirevaló ......... :D
Köszi hali
ja vagy csere a betét..elmozdult a nyomolap..tul vékony a betét..
szia..féknyereg és a dugattyu összerohadt..ha ez van akkor kiveszed a kereket azt megtisztítod a nyerget, fékolajjal megjáratod a dugót,de vigyázz ki ne essen a dugó a nyeregböl..mert akkor bonyolultabb,vagy lehet fordítva van benne a fékpofa..mert jártam már ugy ..elvittem a gumishoz a gépet azt fordítva tolta össze..még jo észrevettem..ja
ha érdekel nekem van berugó szerekezettem kompletten 5000ft-ért sajna berugó karom nincs hozzá
Hali
91 es évjáratú rx en van a hátsófékkel lenne olyan problémám hogy a fékbetét beszorul a féktárcsához és igy befog a fékem!
Ezt a problémát hogy lehetne orvosolni mit kellene cserélni?
És érdeklődni szeretnék hogy valakinek van e elfekvőbe berúgó tengelye és berúgója?
A választ kösz
Üdv!
sziasztok..tuningrol..nicasilozásról...alap.Link: www.mforce.hu/bemut_muhely.htm...
Találtam egy leírást a nikaszil bevonatról:

Nagyon jo siklasi tulajdonsagokkal rendelkezo vekony nikkel otvozet ez a henger belso falan.
Elonyei: jo siklasi tulajdonsagok, kemeny, kopasallo, jol birja a
magasabb hoterhelest, mivel galvanikusan viszik fel az aluminium hengerre
igy konnyu is.
Hatranyai: dragabb a henger, nem furhato tulmeretre, hirtelen halallal hal ha kopott.

Miert? A hengert a nikasil bevonat felvitele elott kivant meret ala munkaljak. Majd spec. galvanikus eljarassal az aluminiumra felgalvanizaljak a ~0.1-0.2 mm vastag nikkel reteget. Ezutan utanmunkalaskent egy leheletnyi honolast kap, de csak azert hogy az olaj megmaradjon a honolas csatornaiban es segitse a kenest. Mivel sokkal jobbak a tulajdonsagai az acel hengereknel, igy elettartama is hosszabb. Ami viszont gond: Ha mar nagyon kopott a henger, akkor a fo kopasi helyeken ez a vekony felvitt reteg annyira el tud vekonyodni, hogy atszakad es lepattogzik. Alatta termeszetesen ott van az aluminium, azonban az aluminium puha, a nikasil viszont kemeny. Ilyenkor a dugattyugyuru a nikasil reteg atszakadasi helyen elkezdi kaparni a feluletet es nehany fordulat alatt annyira legyuri a maradek nikkel reteget, hogy a motor egyszeruen megszorul. Vekony hengerfalu versenymociknal (leghutes) elofordul hogy a dugattyu kikoszon a bordak kozul.
Kösz a Segítséget! Ez az én vasam! Persze most darabokban van!
De ha kész lesz Rakok fel videót róla!
keresek Am6 komplett üzemképes blokkot!
van rá egy komplett 125ös Mz ts blokkom. meg akár még egy Sagem My700x teló... kártyafüggetlen.. kibaszott nagy basszust ad:) bele rezeg a teló lehetőleg minél elöbb.. Bocs hogy 125ös fórumra írom...
üdv
mzsolt..ha kész a vas majd kiértékeljük..ok..