Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hátööööö sokmindentől függ...
elöszőr is készen kell lennie a moccnak...
másodszor bekéne kérecccccCCCccccckednem vkihez aki felvinne moccal:S vagy... vagy a bnőm faterjának nem kéne akk melóznia és ak kölcsönadná az utánfutót és a fateromnak is otthon kéne lennie h felvigyen...me lábon messze van meg a benzin oda vissza meg ottis menni akarok...biztos jóóó party meg jönne nőm is...zsír lenne naon....csak készen legyen mmá a paripa...ja, MA jött meg a 160as henger már csak a dugó hiányzik
Sziasztok!
Készen lett a drága RX 125! Bele lett téve a felujitott blokk uj dugattyú uj szimmeringek uj vizpumpa tömitések nagyon szépen megy a gép még járatós!
Uj gazdát keres sajnos meg kell válnom töle másik motor vásárlása miatt
Ha módombanj állna biztos megtartanám mert állati kezes gép.
Ha valakit érdekel képek az adatlapomon (még blokk nélküli állapot majd rakok fel komplettet is)!
Tel.: 06/70-389-6486
Irányár:215.000ft
eddig minden pöpec rajta
gyakorlom az egykereket ami eddig csak sikeres, de még sokat kell szokni teljesen más világ.....

ma néztem pár vidit az exemröl és annyira hiányzik
egyszer taliznunk kell !
tényleg nem jösz supermoto napra ? visontán lesz megrendezve ingyenes belépő meg minden
Ha valakit érdekel van egy 125/50-es Rx-em bontásra! Még mindene megvan, újláncszett,tökéletes központi, jó első teló, jó fékek, motorilag hibátlan.
Bármi kérdés van irj nyugodtan az emailomra:
patvaros87@gmail.com
és hogy szuperál a DR-Z?
nincs mit
ha tudsz akkor vegyél rendes cagiva mito felnit arra nagyon széles papucs is rámegy
TAPASZTALATBÓL
mondom én
72 kg
Hogyne
Vasággyal
Köszi szépen az infót. Meglátjuk még menyi jön össze a nyári melóbol vagy ha egyátalán találok
hékás 72 kiló vagyok
ez nem mito kerék ez freciáé lehet véknyabb gumi megy rá
Nincs valakinek nicaszilos henger?Fasza állapotú eladó! Mert beszívtam a vertex nem a gyári értékre tágult!
Nagyon fasza, csak ugye ebbe pneumatikus power van, és kiszeher 50 kiló volt kb, én meg 195 cm, és 100 kiló vagyok, szóval hozzám kéne állítani, de nem találom a jó beállítást.
Mert van amikor bedadog alattam és össze vissza rángat, amikor kinyit teljesen akkor meg kapaszkodni kell hogy ne essek le
Hogy szuperál a masina?
Én is azt használok !
Nah aszem meg van az sm-szett hez a kerék. Kerék Csak pénzt kéne szereznem
heh akk majd mehetünk supermotozni ha készen lesz a gépem! 2 SM RX
én Castrol Power 1 Racing 2T Full Sintetyc olajat használok... 3000Ft ....
Az nem rossz. Nyárra valami zsíros munkát kell keres nem mert kormánymagasítot meg uj vastagabb kormányt akarok venni, és még gondolkodom az alubetétes ufo kézvédőn is. Amugy még 1 kérdés kéne vennem holnap olajat a benzinhez mien vegyek? eddig motorexet használtam de arra nincs most keretem meg a motulra se mert az drága. Láttam castrolt meg repsolt...
az sokmindentöl függ... pl.: megvan -e ütve, kell -e fényezni, van-e rajta gumi... stb de kb olyan 50.000 HUF környékén vannak a felnik gumival tárcsákkal, lánckerékkel...
Akkor a télen beszerzek egy párat jövő nyárra. Kipróbálom mien a supermotózás jah és am menyibe dobálnak 1 pár kereket nem tugya valaki ?
ahogy mondod
Ezekbe a gépekbe is cagiva mito kerekek vannak ? a feketét kivéve
ilyenre gondolsz?
sztem is egy jó ötletnek hangzik.... vmit összekellene hozni