Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem 7 évig volt ilyen szériás RX, és szerintem a legjobb választás a hasonló korú motorok között. Típushibának talán igazából csak a hátsó telót lehetne felhozni, mert az hajlamos arra hogy pár év aktív használat után megadja magát. Vételnél igazából arra kell figyelni, hogyan jár maga a motor, működik-e rendesen a power szelep (sokan elhanyagolják, ellepi az olaj és a retek, majd szépen beszorul).
Nem típushiba, inkább csak gyenge pont a bal első teló szár, ott könnyen megtudja magát adni a szimmering (kb. 4e ft megcsinálni, szóval az sem olyan nagy tétel.

De ami a legfontosabb a vásárlásnál, hogy oda kell figyelni az évjáratra. Sokan cinkeskednek azzal, hogy elméletben fiatalítják a motort, akár 4-5-6 évvel is. Első teleszkóp aljába, karburátorba, hengerbe, blokkfélbe az első lánckerék mögött bele van ütve az évjárat, valamint az összes műanyag idom hátuljába, azokat érdemes megnézni, nehogy utólag érjen meglepetés.
Sziasztok!
Az egyik ismerősöm most szeretne venni egy Aprilia RX 125-öt, 250ezer forint lenne a plafon!
Mit ajánlotok? Milyen típushibái vannak ezeknek a motoroknak? Mire kell odafigyelni a vételekor?

Erről mi a véleményetek: http://www.kepesmotor.hu/april..." target="_blank">RX 125
Előre is köszönöm a válaszokat!
Szia!
Köszi a segítséget, de most úgy néz ki megoldódott. A probléma az volt, hogy túl sűrű volt az olaj neki!
Szia!
Nekem a kuplungom akkor nem emelt ki amikor nem bele való lamellák voltak benne...5db volt benne 6 helyett és amikor beleerőszakoltam egy 6. lamellát is,már nem emelt ki :D
íme egy robbantott ábra,talán segít
Nincs, ép minden.
A kuplung kosár nincs beverődve?
Sziasztok!
Segítségeteket kérném!
RX 125 rotax 122 kuplung téma...
Az a probléma, hogy nem emel ki a kuplung, pedig :
kinyomó + csavarja jó
bovden jó
lamellák jók
kosár végén lemez golyóval jó
Már vagy százszor szétszedtük meg összeraktuk és nem tudunk rájönni a hibára. Tipp? Ha valaki le tudná írni az összerakás pontos menetét alátétek sorrendjét stb azt nagyon megköszönném!
Ha nem jön válasz, akkor alkatrésznek ugyanitt eladó...
Vagy felgyújtom most már a gecibe!
szia. power szelep nyelv érdekelne ha jó a tiéd. mennyiért válnál meg tőle?
Aprillia RX-hez berugókar tengely nélkül érdekelne.
tel: 06306907293
Ha valakit érdekel ez az rx bontódik!
érdeklődni az adatlapomon lévő elérhetőségeken!
Szevasztok!

nincs valakinek szivatókar 06 aprilia mx 125-re kéne nem tom milyen eggyezik meg vele, letört, volt ma egy kis hempergés , teszteltem az új láncszettet súgynéz ki sirály , jaa meg érdekelne még rx rezó mert nekem a gyári szarrá folytott e3-as van rajta, gondolom az rx ét rá lehet tenni és az csont öres gondolom, ha van valakinek várom.
Hali!
Meg szeretném kérdezni hogy az mit jelent hogy egy dugattyú domború vagy egyenes?
Az nem a dugattyú tetejére vonatkozik?
A válasz köszönöm szépen!
Üdv: Szala i
hello! ha majd felkerül a 160-as henger, akkor majd irhatnál róla egy pár kósza gondolatot... én is töröm a fejem egy hasonlón...
hello hátsó farokidom+olldalsó idomzat érdekelne ha megvan még
arra gondolok, ami a hátsó lánckerék alatt és felett van
ha arra a gumi láncvezetőre gondolsz ami a lábtartó konzol mellett van akkor olyanom van elvileg
Sajna papiros vázam nincs..
nekemis arrow van rajta
hát én halotam ezt azt a 160 asrol és haverom le is mérete at övét :D
és hát jóval 40 paci felett volt igaz hogy arrow rendszer is volt rajta de az nem dob sokat........
ööö hát ígérni nem tudok de szerintem 3 ba felfog ágaskodni
hello! láncvezetőid jó állapotúak nincsenek?
Zoli nicns egy af1 papíros vázad?
ha ott leszek és jó lesz akk persze remélem télleg jól fog menni vele... ígyis jó volt de úgy meg ah...nem várok sokat mert nem akarok nagyot csalódni ha mégsem lesz annyira durca
menni kell minden áron :D
meg ha ott vagy akkor remélem megnézhetem mit tud a 160 as polini
persze ez mehet fordítva is drz se kutya csak tudni kell hajtani azt is
vidit? nemis láttam még! IDE VELE RXXXX