Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah volt
Hát nem sok külömbséget veszek rajta észre csak annyi h máshogy néz ki de amúgy minden más egyforma bennük. Ez nekem joban bejön mert jobbak a telói de meg a blokkja de ez csak a 2 motor közti külömbség sztem tök jó mind2.
Hát jah
Dorog - Sárisáp( Asszony), XII-es akna fele szoktam átjárni ...
Elég jól megcsináltad az oldalsztendered,bogy.Szerintem én is alkotni fogok valamit már...van úgyis egy tuareg oldalsztenderem...jó kis zártszelvény :D.Meguntuk a postásbicikli feelinget.
nebassz h te dorogi vagy
hallod látom neked volt régebbi rx meg most ez az új...mi a különbség a 2 között?
Jónak hangzik. Csak kár hogy bevonják 5 hónapra a jogsimat ami szerdától lép érvényességre a határozat ugy h leközelebb csak novemberbe mehetek ki közútra. Addig meg gyüjtök pénz h a télen lehessen menni a hegyekbe mocizni. Meg még akarok a géphez veni pár cucost
hát ugye mint említettem 350-es rotax blokkos ktm-nek volt a kitámasztója és én gyártottam hozzá egy L alakú vasat amit a régi kitámasztó helyére felfúrtam meg megerősítettem és ennyi. De még nem tökéletes mert 1 kicsit mozog :S
Jaja én is erre gondoltam
csak elötte még kell jogsi, de már folyamatban van az ügy
annyi fasza kis rx van erre...egyszer igazán találkozhatnánk 1 megbeszélt helyen! aztán csapathatnánk vmerre... úgyis itt a nyár...remélem az én gépem is lassan készen lesz!
látom te is meguntad a postásbicili feelinget....
szép lett az oldalsztendered,nekem naon bejön :D van msn címed?vagy akár ide leirhatnád hogyan készült :P
Köszi szépen Hát legyen is szép már több mitn 500 e ft ba van
Nekem is szar volt! /ezer feeltt csak dadogott meg minden uj gyertyát kapott ment pörgött mint az állat kapott uj aksit is már csak a power elekronika hiányzik és teljes a kép! XD csak nekem meg beszar a visszatöltésem és át kell nézn ia z egészet! Ötlet vkinek? A motorba mien morotolajat töltsek utána? köszii!
de szép rx basszus:D
Végre kész az oldalsztenderem Szereztem valami régi 350-es KTM kitámasztót és azt fabrikáltam át
Am Aprilia rx 125 höz kellene hátsó központi teló
Helló!
Valaki nem tudna nekem segiteni ?
ROTAX 122-es blokkba kellene vizpumpa fogaskerék, és sehol sem találok, a 123-asé meg nagyon nagy, már azon is gondolkodtam, hogy valahogy belefaragom a 123-ét, csak nem toom a méreteit a 122-esnek. Ha tud valakiirjon már rám.
Jah és Hátsó központi telot tud valaki ?
Hali köszi a segítséget. ha ebben van valami ebben a aksis dologban akkor lehet hogy közrejátszik mert olyantályt szart be az aksi. háát megpróbálom azt is. de gyertya biztos nem mert azt cseréltem és nem lett jó.
De azért köszi
Hali!

Nekem is volt ilyen gondom, és az aksicsere megoldotta a problémát.A power szelep vezérlése vagy miaz nem kapott elég kraftot és nem tudta behúzni.
De ha az a probléma hogy mielőtt nyitna a power, ledadog, akkor valszínű gyertya!
Remélem tudtam segíteni.
Písz
nem feltétlenül. enyém sem csörgött, csak mivel olyan rezgés volt a főtengely szélein(ebből elég a milliméter tizede is) nem tudta kiforogni magát. még pont a power nyitás előtt nemhogy ledadogott, hanem csak simán nem forgott tovább.
Gondolod hogy egy főtengely csapágy miatt nem pörög ki?
Akkor nem kéne csörögnie?
az enyém is ezt csinálta, főtengelycsapágy lett a megoldás...
hello
léci segícsetek, hol tudok venni POLINI 160 HENGERSZETET? es menyibe kerul? vagy esetleg használt ha valakinek van, meg kipufogo konok. léci segícsetek mert surgos
Helló mindenkinek! Nekem egy 125 ös rx em van és olyan gondom van vele hogy nem akar kipörgni a motor szétszedtünk mindnt kipucoltuk a karbit a powert megnéztük igaz el volt szakadva a bovden de, kicseréltük és még most sem akar kipörgni a motor.
lehet hogy a power nem jó? vagy gyertya vagy mi már
nem tom mire gondoljak gyujtás vagy valami
beállítási hiba? Légyszivessegítsen valaki.
Előre is köszi. Üdv...RX
Vagy ha valaki tényleg nagyon ért hozzá felvehetne msn re hogy tudjunk beszélgetni róla köszi... m.i.s.e.t.a@hotmail.com
Csáó nemtugyátok véletlenül hogy menyibe kerül egy hengert meg süvelyeztetni? VAgy valakinek esetleg egy hengere!