Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha lóerőt akarsz akkor rezót is cserélj :) a dobtól nem lesz erősebb... persze ha televan folytással, bár nem hiszem. Arrow v Gianelli...
Milyen kipufogó dobot ajánlatok ami + lóerőt is ad? Márka, meg esetleg linket pls ha van!
Hali Valaki esetleg nem tud hengert rx 125 re 160 as is jó ha az van ha van irj lécci köszi
hali
áhh az csak a buzi euro 3 miatt van vegyél rá vmi fasza csövet
cső
20 Nm-re kell meghúzni:
http://laverdaman.co.uk/aprili...
Hali Valaki nem tud abban segiteni hogy hány Nm re kel meghuznia hengerfej csavarokat Rx 125 ön elöre is köszi
HAli
Helló nemtud valaki 125 rx-hez komplett kipufógó rendszert?
Sürgös lenne!
Aham Köszi szépen majd irok amikor szereztem kerekeket!
ahogy nézem, neked is 122-es RX-ed van...

majd a 320-as tárcsához tudok neked fékátalakítót, hogyha érdekel
ez az élet.....
képet kérek
úgy könyebb megmondani mi mi
Csáó!
Elektromos power van benne, ha erre irányult a kérdésed.
A kipufogó kis csöve pedig a másodlagos levegő rendszer része úgy tudom. Azt ne kérdezd h miért van meg h mire jó. Azt majd megmondják az okosok
Hello
2005-ös 125Mx-ben mien a gyári power?
Kipufból kilóg egy hosszú kis fém cső ami az ülés alá húzódik be,az mi lenne?
Köszi a segícséget akor keresek mito kerekeket
azárt van egy kis külömbség

így vettem meg :D
és hogy adtam el :P
helló !
nemtudom hogy rs-é jó-e bele de mitóé tuti jó ! és arra ráfér jó széles gumi is
Hali!
Supermotót szeretnék csinálni az RX-em ből. Az rs-nek a kerekeit bele tudom tenni ? Vagy mien mocié lenne bele jó ?
sziasztok!

Valaki segíthetne nekem. Az érdekelne h egy RX 125-ös motor után menyit és mien gyakran kell fizetni ha forgalomba van helyezve rendszámmal, vagy lehet rendszám nélkül legálisan segédmotorként is használni ?
Hello!
Ha érdekel akkor van egy eladó giannelli rezóm!
Kép az adatlapon!
Ha érdekel vegyél fel msn-en v írj e-mail!
Üdv!
sziasztok.

2006-os mx125ccm rotax 122-re érdekelne nagyobb henger pl.:polini160-as powerel eggyütt+tuning vagy rx rezor cső.
írj a justkillme@freemail.hu e-mail címre és megdumáljuk,esetleg msned ha van akkor ott.
hali,ha blokkfelekre gondoltál akkor tudok neked segíteni!
itt 1 kép a motorról.
Heló!Rotax 123-as blokk érdekelne, ha van valakinek szóljon!
Szétment a tűgörgő a blokkban és bedarálta a hengerbe a dugó a darabjait.Csak blokk érdekelne, mert a henger már úton van meg a dugó is.Vagy esetleg tudtok olcsó boltot ahol lehet venni hozzá főtengelyt,hajtókart meg csapágyakat?Körülbelül milyen árban vannak ezek?Tudom van google, de abban bízok, hogy hátha van valami jó kis bolt vagy valami.Ha volna blokk jelezzetek!kösz
Sziasztok! Eladó bal oldali tükröt keresek elsősorban..
Köszi!

Krisztián