Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kepesmotor.hu/motor...
ha érdekel én tudok henerszettet
hellooo... Surgosen szuksegem lenne egy 160 hengere dugoval egyut,,, ha valaki tudna segíteni léci jelentkezen.... ksziii
Hali!
Ha valaki tudna nekem segiteni Amal gyujtótrafó ügyben RX-hez akkor ne tartsa magában Ja és az sem árt ha müködik....
csá
Én a 3 tankos megoldás mellett voltam régebben is, ami azt jelenti, hogy az első tanknál csak alacsony fordulaton használtam a motort, a power csak ritkán nyitott, megpróbáltam nyomatékból használni a motort. A második tanknál már power szelep közelében használtam jobban, ami olyan 6-7e fordulat kb. 3. tanknál pedig már mehet a power, néha-néha teljesen kiforgatva a motort
helló
Mos lett felújítva cakon pakk minden a rotax 122-es blokkos rx-emen. Arról érdeklődnék hogy, hogy kell bejáratni milyen arányú olaj keveréssel és hogy hány km-ig kell járatni.
Demég 96os... ejnye bejnye, jó lesz az pár évvel régebbinek is...
Hali! van egy eladó RX-em ha valakit érdekel irjon vagy hívjon.kosztolanyig92@hotmail.com a tel számom:06 30.334-97-22
a motor 270ezerért elvihető jó állapotban.
Szeretnék vásárolni Aprilia RX 125-ös jó állapotú motort. A lényeg h minden jól működjön rajta és jól is nézzen ki. Évjárata lehet 94-től mostanáig. Ha van ilyen akk írj: markfreak@citromail.HU Maximum 210ezer forint értékben
Enduro szettet tudok neked tehát első-hátsó kerék, gumival,féktárcsával..stb ha érdekel akkor keress meg!
Tudok neked gyujtótrafót, 10 és 15eft de a 15eft-os az új!
ha érdekel keress meg
sziasztok. érdeklődnék 15ös rx-hez sm szett vagy jo enduro szett is ( első hátsó kerekek) esetleg gumival .. az sm szett távtavrtókkal együtt. ha valakinek van eladó érdekelne.
Vigyázok rá ne aggódj
Majd ha meglesz jogsi csapathatunk .....
sikerült megoldaom. ő lenne az
Hát sztem 130 ba jó vétel volt ha a blokja jó! Enyi pénzért nem kapsz jó mocit főleg ha a blokja jó kívüröl meg lehet rajta változtatni!
Én 380 ba vetem egyet de igaz az papiros de 130 volt a genrálja és csak 14km-et tudtam vele meni Most meg járatom szépen befele.
Nekem nem ilyen motorom van, de ha mutatsz egy képet el tudom mondani róla a véleményemet. Nem biztos, hogy tetszeni fog, de el fogom mondani, hogy megérte e ennyiért... Ha akarod..
most nem tudok róla képet csinálni, de sztem a mai nap folyamán felteszek egy párat róla. csak megkell várnom anyámat mert elvitte a fényképezőgépet. amúgy fehér és zöld színű ami nekem annyira nem tetszik. de nagyon jól megy. nem lehet venni vhol hozzá idomszettet?
Mutass egy képet rólla.
köszi, erre nem is gondoltam :s:D . de meglesz. látom nagyon kivan hallva ez a fórum.jo vétel volt 130ezerért egy rx125?
Tegyél bele egy benzinszűrőt. Lehet valami ganyély van a tankban.
Sziasztok. most szereztem be én is egy rx-et. 125 ös. elég jó kis gép lép rendesen lehet hogy fanatikus leszek.... ma volt egy olyan problémám hogy mentem vele gyszer csake lkezdett fulladni, mondom átrakom tartalékra hátha a benzin a probléma de nem. .. :S a srác akiről vettem aztmonta hogy néha bekristályosodik a benzin vagy mi és kiikell takarítani a karbit. de most 2 naponta szedjem szét hogy kitakarítsam a karbit?:S
és nem is laksz olyan messze,akár verethetünk együtt is

Még nálam:
zsíír nem tűnt el a volt motorom az étherben
Vigyázz rá
Köszi
Tudom
Szevasztok! Raktam fel néhány képet az RX-emröl a blokkja még javitas alatt all pár dolgot meg kell csinálnom rajta fötengely szimmering , csapágy... uj dugót kap stb. aztan megszolitom:D Vélemény? És lehet hogy eladó lesz majd ha kész lesz a blokk!