Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Grat az új motorodhoz! Használd egészséggel!

Jó motort vettél, nem fogod megbánni
Hát igen a kicsike utazott 300 km-t, de jó helye lesz nálam
és elviték a kicsi RX em
most fogok venni egy drz-t
de néha benézek hozátok segíteni amit kell

sziasztok
Mos lett felújítva cakon pakk minden a rotax 122-es blokkos rx-emen. Arról érdeklődnék hogy, hogy kell bejáratni milyen arányú olaj keveréssel és hogy hány km-ig kell járatni.
Szívócsonk eladó 42mm-es belső átmérővel. Hibátlan állapot repedés még véletlenül sincs rajta. Méretprobléma miatt adom el.
hell oha ezn a válasz nekem szólt akkor kérhetnék róla képeket vagy egy msn címet ahol elérlek és akk dumálhatunk róla
Hali nekem van egy ilyen példányom
91-es rx125-höz kéne nekem trafó aki tud segítsen! köszike
kaszazso@citromail.hu
Szeretnék jó állapotú Rx 125-ös motort venni 210ezer forint körül aki tud ilyet az írjon : zenekm@citromail.hu
hali! van eladó indexem 2pár 1pár=4000 huf ha vkit érdeekel szóljon küldök képet is! köszi
hali! van eladó indexem 2pár 1pár=4000 huf ha vkit érdeekel szóljon küldök képet is! köszi
hello, nekem ha minden igaz most lesz egy rx 125-ösöm és érdekelne h hol tudok hozzá supermoto idomokat vagy akármien jó kis cuccokat beszerezni mert semmi jó netes oldalt sem találtam
Hello! Légyszi irjátok le RX 50-be mijen váltó olaj kell? és mijen gyertya jó / kell bele? (1998-as motor)


válaszokat elöre is kösz
Wiseco nekem 25e volt cakk pakk, a JB-Tech cégtől, Dunakesziről.
Hát én nem tudom, de már nem tudok mit kitalálni :S:S Na mind1, azért köszi a segítséget!

Más! Dugócsere előtt állok és szeretném megkérdezni, hogy ki milyen dugót használ, mi a legjobbnak mondható árban és minőségben egyaránt?
hali ,keresek rx-re hátsó oldalsó és farokidomot.ha valaki tudna légyszi jelezze köszi
Én már csak arra tudok gondolni, hogy esetleg a ház vezeti meg rosszul az egész szárat
hamár úgyis lemostan naggyából a gépet...ittvan 1-2 új sm kép
oksa ha megvan akkor szólok
Sziasztok!
Megint az a bajom mint múltkor, eltöri a motor a powernyelvet :S
A régi csavarós nyelv van a motorban és közvetlen a kontra anya után eltöri a menetet.
A bovden nem húzta ki teljesen a szelepet és még holtjátéka is volt.
Valakinek van vmi ötlete h miért csinálhatja? :S
Előre is köszi!
hello nagyon megköszönném ha tudnál nekem elérhetőséget szerezni mert lehet érdekelne a dolog engem is.

előre is köszi
csáó
hát szóval...itt a környékemen...pontosan Tokod-altáron van 1 srác aki direkt ien központi telókat újít fel és én oda vittem...nemtom honnan szerzett hozzá cuccokat meg nemtok semmit :S mert Dirty is kérdezte dehát neki sem tudtam többet mondani :S maximum utána kérdezősködök és 1 telefonszámot tudok elkérni... ha jól emlékszem 7-8e Ftból megcsinálta úgy h csak bekellet tenni és azóta über.
Igen,bocs Kiszeher,a választ Én linkeskedtem el...Ahogy olvastam vissza,jutott eszembe....sorry
helló!
hallotam hogy te csináltatad már az rx ben a hátsó telót
ezt azt akarom kérdezni hogy ez hogy is volt mert nekem nagyon púha lett
és megakarom csinálni mert ez így nem jó !

várom válaszod köszi