Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hellósztok
ma összeraktuk havernak a husaberg 470 fx-ét és mikor mentünk kipróbálni kicsit megsinlette a rendszámom
csáó
és a www.motormatricak.hu -rol rendeltem meg ott olyat csinálnak amilyet szeretnél
csak ne ilyet kérj mint nekem van lécci
csáó! kiszeher azt szeretném kérdezni a matricát az rx-re honnan rendelted mert nekem is kéne már a gépre elöre is kössz
igazán nincs mit


egyébként fiúk vére jóó a motorom
szétszedtem a végdobot és anyira kormos volt az egész hogy kijött belőle vagy 1 kg redva
kitisztítotam ! kap rendesen levegőt a motor jó a pówer
végre minden jóó
csak így is maradjon
jah és szebb lett a hangja
majd rakok fel vidit
Tegnap nap közben összeraktam és eddig tökéletes!(kopp-kopp-kopp)
Köszi a segítségeteket!
Üdv!
Nekem az RX-en úgy volt, hogy 10mm-ert húzott alapesetben a motor.
Tank le, aztán úgy állítod a motornál lévő csavarokkal a bowden feszességét, hogy 10mm-re legyen az ütköző perem a motor házától.
De szerintem az újabb évjáratoknál is van a vázon egy matrica, ami leírja hogy 10 vagy akármennyi mm
nah elmondom hogy én hogy csinálnám
leveszed a tankot meg mindent
kiveszed a pówert és öszrakod hogy benne van a nyelv meg minden bowden mintha belenne kötve
csak nem csavarozod fel
kézel betolod a mágnest ! és fogod látni hogy menyit húz be a nyelven és így megtudod nézni hogy ütközik e vagy sem
elvielg így jó lesz
ha valami kérdésed van szolj !
Eddig is lazán volt és mégis törte :S
De akkor megpróbálom még lazábbra engedni, h éppen csak húzza.
Köszi szépen!
Üdv!
És milyen igaza lehet neki....
helló !
én arra tipelek hogy azért töri le mert túl sokat akarsz vele behúzatni és mivel a mágnes nagyon erős és ha nem jól van bálítva vagyis kopanásig húzza akkor könyen elreped(törik) a hő miatt szerintem ha kicsit lazábvra álítod vagyis hogy ne emeljen ki teljesen akkor jó lesz
KÖSSZÍÍ
Sziasztok!
Nekem is a powerrel van gondom. Olyat csinál a motor, h állandóan eltöri a powernyelvet. A gyárit annál a résznél, ahol a bowdent be kell akasztani. Ezután próbáltam a régi csavarosat, de azt meg a menetnél törte ketté :S Tudja vki h ezt miért csinálhatja?
Ha valakinek van ötlete akkor írjon legyen szíves!
Előre is köszi!
kölcsön kenyér visszajár
természetesen
szerdán megyek haza vele
balázsal elvileg hétvégén fogok találkozni és akkor feldobjuk rá...

igazán nincs mit
hallod.... balázsal beszéltük,hogy felkéne próbálni a nyereg tolodó adaptert a te motoroddal összerakva!Csak mert a tiéd ugye ugyan az meg a felnijeink is egyeznek!Megoldható valamikor?
Szivesen
köszi szépen
ez kellet már nagyon régen
csak senki nem adta meg
GF-DGM 5306/OM

Na megvan ez az amit keresel!
Remélem segítségedre lehettem üdv:zsoca!
okés meg fogom nézni csak most szerelőnél van!Igyekszem vele
hát a szám nem nagyon érdekel
hanem a batű hogy milyen
mert onnan lövik be hogy milyen fejlesztés van rajta
Persze ! Akkor neked a váznyakon lévő vázszám kell nem?
szia hallod lenne egy nagyon nagy kérésem
kellene egy pár betú a motorodrol
mert cask így tudok hozzá rendelni cuccot
a kormény anyon kívűl ahol van a váz szám annak az eleén vagy végén vannak betűk azokra lenne szükségem az enyémröl nem lehet leolvasni

egy mélben megköszöném

apriliarx125@gmail.com

köszi .
Üdv Balázs!
Jövő héten Hétfőn küldheted is!

De a többit beszéljük meg mailben a címem : zsocano1@freemail.hu
tudom, csak gondoltam hátha megúszom egy szerényebb összegből, de úgy látom erre nincs sok esélyem :S
renelj at italmondotol
Sziasztok!
Van vkinek eladó power bovdene rotax 122-höz?