Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Ezek a képek az adapterről!

Az enyém a cucc, én ismerem Mátét is
Hello. Nem érdekel valakit egy 160 as Pollini henger ,Rotax 123 as blokkra? Fel kell újítani. Karcok vannak a henger falba,de hüvelyeztetéssel megoldják. Nekem már nincs rá szükségem. Az ár 10 000 ft.
Oké, nem kötözködésből írtam ezt én sem, de lényeg a lényeg, hogy jó a gépezet!
Hát én nem tom mi a gyári de az a lényeg hogy jó a gép És mivel nem volt olcsó ezért gondolom nem gagyi cucc.
Pl. "gyári" dugó az Asso Werke, nem a vertex
ja meg henger
nekem dugó,gyűrű,hajtókar,tűgörgők,csapágyak,vízpumpa
, kuplung, gyújtáselektronika fog 200ezrembe kerülni a héten.
A dugóm vertex a hajtókart és a csapágyakat nem tudom mivel nem én raktam ösze hanem szerelő és ő csak anyit mondott hogy gyári alkatrészekből van. De nem hiszem hogy gagyi cucok lennének mert a hajtókarom is 25e volt a csapágyak is 5e FT darabja.
Márkák?
Hát minden ki lett bene cserélveés nekem 101 e FT volt és lett bene cserélve hajtókar, dugó,szívócsonk,csapágyak,tőmítőkészlet lett véve új meg az olajak. És minden gyári cuc semi nem utángyártott!
Hello! mennyibe fájt a felújtés és mivolt a benne az árban? csak mert énis tervezem a motor felújítását, és tudni szeretném h mire számíthatok... előre is köszi...
HAli! Végre elkészült az RX már csak az átíratás meg a műszaki kell rá. Nem volt egy olcsó a megcsináltatása de király lett!
Ki tudja hányas lyuk kiosztású az rx első féktárcsája? Ja és a belső körátmérő? Remélem 80 és 64
ok azt sejtettem csak az érdekelne,hogy volt-e valaha müszakija a verdának?
nemnagyon,valoszinuleg azota mar parszor gazdatcserelt a gépezet...
és te tudszvalamit?
az a bibi,hogy ezt az üzit még 2005 októberébe írta a motorod volt tulajdonosa,azóta már nemhiszem,hogy jár még a forumra.
helo!
most nálamvan ez az rx és az a kérdés hogy letudtad-e vizsgáztatni?ha igen merre járhat a papirja?
Okés! Köszi!
persze rakok majd fel képet róla
és ahogy majd neked jó szerintem neked jobban megérné ha utalnád mert olcsóbb....
Persze megbízom benned! De fizunál hamarabb nem tudom sehogysem fogadni!De 11.-e körül már töllem mehet átutalással is akár!Ha addig valahogy tudnál intézni róla képet azt megköszönném!Nem lenne rossz látni mit is veszek
hali megvan az ár az adapter 4e lenne + posta de ha utalod a pénzt akkor olcsóbb.
ha kell kép akkor kicsit csúszik a dolgo mert és csak jövőhét szerdán megyek haza.
de ha megbírol bennem akkor megy a postán vagy utánvételel vagy utalásal.
Nem tudtok senki vevőt egy 600-as tuareg windre ?Elég faszányosan megy csak haveromnak egy kicsit gyilkos még ő nem tud ien szinten motorozni?Csere érdekel 250ccm-es enduróra crosra nem müködőre is!
pontosan
akkor majd de msot mennem kell csőcső
Okés én meg majd Máténak(kádban forgó személy) adom az árát ö meg adja a toldót!Így gondoltad igaz?