Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaa már értem :D
de ám nemtudom hogy megéri-e ilyenbe bele fektetni :D
gyaaaa....ilyet se láttam még soha
hogy tud kiesni a tűgörgő a hejéröl az oké hogy kikopik vagy valami de ez.....pff
mondjuk lehet az hogy vagy régi volt és elkopot a persej és szétpergett vagy csak szimplán kevés volt az oil és szétört.
gyaaa ezen csodálkozok szépen bele ált a dugóba
Egy barátomé az ETX ,és csak eljátszadoztunk a kérdéssel....
Nekem RX-em van,amibe szépen müxik a power....
Hali!
Bocsi az előbbi nyers és gyors stílusért! Még köszönni se köszöntem ..
Szóval ha valaki tud akkor segítsen! Köszi!
Helló Mindenki!
A motorom menetközben hatalmasat farolt...a berúgókar nem mozdult, ma szedtem szét és a képen látható az eredmény:
Várok tippeket, ötleteket!
(szerintem a tűgörgőket szétdarálta a dugó és így meg sem moccan az egész!)
az pneomatikushoz nem kell semmi se
az a gázal müködik csak nemtudom hogy fel lehet-e rakni a tiédre
az elektromos pedig 3 részböl ál a nyelv rész a hengeren a mágnes ami behúz és fordulatmérő ami szabájozza a behúzást
Csak szerintem van ennek a rendszernek valahol egy jeladója is,aminek a helye nem hiszem,hogy megoldható lenne az ETX ben...úgyhogy szerintem hagyjuk a projektet...
elméletileg nem nekem 93 as rx em van itt megvan a hengeren a rés rajta a pówer ház benne a pówer és persze vagy az elektronika vagy a pneomatikusnál a lufiház.
elvileg nem kell mást átalakítani.
max karbit hangolni hozzá
...bocs,hengerfej alatt a komplett hengert értettem,amibe megvan a powernyelv helye...
Hi All !

Valaki esetleg meg tudná mondani,hogy egy 98-as ETX -et,ami nem poweres,át lehet-e alakítani poweresre?Elméletileg egy másik hengerfej kell rá,+ egy power szett ?Persze tegyük fel,hogy a hengerfej passzol,stb...Kell ezen kívül még más átalakítás ?
és ez a szimering jó is ?
mert én az italmondora gondoltam nemtudom honnan rendeljem
Athena szimmering, a pinkmotors-tól tudsz rendelni, a honlapjukon asszem van katalógus is.
A hátsóval sajnos nemtudom mit lehetne kezdeni
sziasztok
kellene egy kis segítség.
szeretnék venni az rx-embe előre telószimeringet és nem tudom hogy lehet olyat kapni ami jó is. mert akarok senni 10 szer.

és hogy a hátsó telóval lehet-e valamit kezdeni.
Jól néz ki
megosztom veletek az új felni festésem az sm kerekeken :D
madj esz a motorol is csak azt majd holnap csinálok
Messze lesz még az amikor fullra lesz tekerve ezen a gázkar.
Ez az 1 tank se nagyon akar kifogyni belőle, bár igaz hogy még a bejáratás miatt nem is nagyon tekerem neki, de 1/3-ad gáznál is bőven élvezetesebb mint az RX volt.

A topikot nem felejtem el szerintem, ha lesz egy kis időm, biztos benézegetek majd, és ha nem retardált kérdés lesz, akkor válaszolni is fogok
Egyébként grat a KX-hez,biztos virgoncabb az RX-nél,de azért ne hagyd el teljesen ezt a topikot se!
Igen,neki nem tetszika sok matrica,velem ellentétben:

Grat a KX-hez nekem bejön! Bár csak már én is mocizhatnék A szerelő azt mondta h még 2 hét mire kész lesz
Szép! Az ülés is tetszik, hogy az első része drapp színű ahol a fehér tank és a fehér ülés alatti idom van, a kék hátuljánál meg az ülés is sötétebb színű. De ahogy látom már a saját ízlésre lett szabva pár matrica eltávolításával

Tegnap én is csináltam már egy normálisabb képet a KX-ről, nemtudom mennyire érdekli az RX tulajokat, de azért berakom ide
Dirty!
Nem tudom mennyire adja vissza a kép:
Hello! motoros boltokban lehet kapni gaáz bowdwn, kuplung bowden... javító szettet, kb 1500 magyar forint, és van benne egy kb 1m-es bowden meg egy kis csavaros pöcök, amit a kázkarba/kuplung karba kell beakasztani, és a régi bowden házba kell befűzni, eléggé praktikus találmány és viszonylag olcsó is...
hello
nemtudom h ugyan az e mint a 125 ös é de én simson bovdenböl szoktam csinálni
nincs feleslegesen több 1000 Ft-m ilyenekre
lehet tákolásnak tűnik de ugyan úgy jó.
Hali mindenkinek!Lenne 1 surgos kerdesem ! Hogy aprilia rx 50hez van e gazbovdenja valakinek olcsoban ? A valaszokat elorre is kossz!
elég magas az ára,,