Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de az Aprilia felirat nincs benne
nekem ismerös ajánlotta öket egyszer, ne mtudom h bejön-e, ezért irtam cask ennyit, amugy pont néztem parillán az univerzális cuccokat, tök oylan elsö sárvédöt láttam mint az RX-ét, vagy legalábbis hasonlitott:D és ök jo áron adnak somindent... www.parilla.hu
Motorbontó Polgárdi, Polgárdi, Tel: 06-20-945-0610. -, Bontó. Motoroázis N+GY Bt.
gondolom ez....de amúgy nemkell nagy tehetség, ha google-ba beírtad volna h polgárdi bontó egyből kidobta vna mind1 ezért van a fórum
hol és mit keressek?
köszi
mi ez a nagy pangás itten gyerekek?
sztem probálkozz bontoknál, kérezd meg a plgárdiban levöt, fennvan neten nekem ajánlották, ird be a gugliba
de nekem gyári kell!
vegyél a boltba univerzálisat
nem tud valaki aprilia rx-hez elsö sárvédőt feketét?
citrom engem érdekelne rx-re oldaltámasztó
ha van, mennyiért adod?
ahha oks, azért köszi
Csá , sajna 2 csavaros nincsen tuaregé van csak de az meg csavarós!
hello citromm, engem érdekelne hogy van-e eladó benzincsapod( nem tudom hogy pegasoé csereszabatos-e az RX-el? az RX-en két csavarral van felfogatva) ha van ilyen akk engem érdekel!
Sziasztok! Van egy Rotax 123-as önindítós blokkom eladó felujitott főtengellyel , ujj minőségi csapágyakkal és ujj barna(gyári) szimeringekkel! Kitünő állapotú az egész blokk! felujitás óta nem ment , viszont gyujtás , karbi nincs rajta , hengerem hengerfejem van rá , de sajnos a henger karcos így perselyeztetni kell! De azt mondták még így is elmegy! Nem kérek sokat a blokkért! Kell a szezonra a pénz! 30 ezret kérek érte ami nem sok mert csak a egy főtengely felujito szett 20 k....
Vannak még tuareg és pegaso alkatrészeim is!
Számom: 0670-277-31-32
Ha érdekel hívj!
Hát, ha úgy van mint RX 50 és RX 125 között akkor méretileg egyforma
sztem kérdezzd meg az sx fórumot...ott több 50es gép van
Udv! Nem tudna vki segiteni a 96-2000 közötti 50es rxek méretével kapcsolatban? Ulésmagasság és hossz érdekelne igazán! Elöre is köszi...
jah sajna....
amugy korához képest tényleg szép, csak az üléshuzat kopott igazán, látszik h az is eredeti
sztem azért elsö szériásakat nem érdemes venni, amugy egy cipöben járunk, én is RX-et keresek, max 11 kW-os forgalmival :P én jelenleg 300 pénz körül gondolkodom, de ha több lesz akkor több lesz, max 350-ig mennék el, többért egyszerüen nem éri meg egy régi nyolcadliteres...
huhhh...hát nemtudom, én 89est láttam már...még a régi kinézetűt...hát az elég ramatyka volt de nemtudom
am köszi szépen mostlesz supermoto....már megvannak a cuccok csak 1-2 dolgot felkell újítani rajta és kész
A tied elég szép állapotban van, pont az előbb néztem!
Amúgy sejtettem hogy ezt fogja valaki írni. Azért köszi. Egyébként mikori a legelső Rx125?
sztem semmi esély....ha 92-3nál fiatalabb rendszámosat akarsz akkor 250+ az tuti de amien az enyém, 91es abba se lesz annyiért
Sziasztok!
Szerintetek van esély arra, hogy rendszámos Rx-et vegyek max 200ezer ft körül? Évjárat nagyjából mindegy, de azért nem "92-"93-nál régebbiekre gondotam. Ha esetleg van valakinek épp eladó rx-e, az írhat is, örömmel fogadnám. E-mailem: hkristofd@citromail.hu
Előre is köszi!
kiprobáltad?:D