Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kellemes ünnepeket kívánok minden Aprilia RX125 tulajnak, legyen az enduros, vagy supermotos, és minden fórumlátogatónak!
viszont
Boldog karit minden Motorosnak! Ja meg fórumtagnak meg Mindenkienk
igaz, hogy pont nemlátszik a 16.5-ös Rexfelgen első felnim 320-as tárcsával....
Én nem mondtam, sőt még nem is gondoltam hogy szopás lenne megcsinálni az átalakítást, köszönöm szépen, de magamnak csináltam eddig is mindent, nem vagyok olyan béna, ahogy egyesek azt gondolják!
agy ide oda...nemnagy cucc átfűzeni sztem azt a 2 szettet....de mind1
sztem meg vki döntse el h enurot akar vagy sm-et és ha megnézed sokmindenkinek nemkell a 2 szett...és akkor a másikkal is szopó van amúgy meg köszi mindenkinek Kellemes ünnepeket
nem mondtam ilyet,csak ti azt mondjátok hogy mekkora szopás az egész,akkor én is azt mondtam..visszagondolva pedig tök egyszerű
Tudom, hogy van könnyű terep... de akkor ezekszerint eltérően értelmezzük a terep fogalmát.
Bocs főnök, te vagy a mester!
alap
? nekem 60ba állt meg,de lényegtelen,ti biztos jobban tudjátok,mert sok ilyet csináltatok már!
jah deha elszámoltad akkor f*szolás van
meg a 320as tárcsa gyáriak helyett
80van a szett + a tárcsa ésmár túl halattad az átalakított szettet
és? józan ésszel 1-2 óra alatt ki lehet méricskélni/számolgatni...
nem sértettél meg. hülyülök. am szted miért van könnyű terep az SM bajnokságokba? no mind1.
Cserébe viszont megmenekült az egyéb átalakításoktól, mint például távtartók, stb.
annyira nem pénztárca kérdése..mert 60-80 körül mozog mind2 szett, Csiszié sem egy hű de fullos szett... de ő viszont így elvesztette az enduro szettet,mert nincs agy... szóval el lehet azért gondolkodni,hogy melyik a praktikusabb. Meg azért gyári fék nem olyan mókás...320ra kiemelve sokkal jobb.
Hááát megnézném én a supermotot terepen!

Amúgy nem azt írtam hogy szar a mito és af-1 felnivel az sm, csak az olyan furcsa. Persze mindenkinek az ízlése és pénztárcája dönti el az egészet! Remélem nem sértettelek meg a véleményemmel, és nincsen harag!
Az tuti hogy azzal szép Találtam egy jó képet multkor a fórumon felteszem nézéétek meg.
faxák lettek!
Igen egyet értünk. A többi csak utcai motorozásra átalakított enduro... Várjcsak... ami terepen is meg úton is használható, annak mi is a neve... ööööööö szupermotyó? Jó bocsi, csak hülyülök...
Azért abban szerintem mindenki egyetért, hogy fűzött felnikkel SM az SM!
Uhh....szépek az SM felnik. De régóta szeretnék én is ilyesmiket a motoromra :)
Nah köszönöm... Most megyek és felgyújtom a Mito felnivel összetákolt szaromat
Respect! Végre nem egy Mito vagy AF-1 felnivel rendelkező SM RX125!