Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

semmi különös reggel késtünk suliból
Csisziék a 7:20al mentem ők még többet
oksa amúgy 250es crm-t akarsz venni
TS az milyen gép, tom h nem ide valo de azért irkálj rola kicsit, erö, futomü, ilyesmik, mondjuk abbol se igazán láttam rendszámost, meg öszintén emgmondom h nem is tetszenek tulzottan külsöre
okk majd meglesem!
ajjaj az mikor volt már! De kösz már okésan vok!
Hallo! Láttam válaszoltam is am jobban vagy már? láttam kicsit megzúztad magad
Nem...csak jött szerelő azt szétlett szedve megy javításra
az elég fincsi lehet h csak leszedik az idomokat....
na mi a helyzet itten?
hali
Na jó szerencsét a csolnokiaknak!
Csiszi írtam eggyik képedhez a myvipen!
szerinted vicceltem?:D haveréknál mondom, két zárt kapun át mentek be, valami megzavarta és csak az odlalidomokat vette le mert azt mondta haver h már az akksi tartoszija is szét volt szedve, még jol jártXD de mai napig pucér a DT-je, bár a hütöidom törött, meg ilyesmi, szoval most ö is majd csinálgatja, legalábbis ezt mondja:D
TS-R eken le vannak csavarozva
Nem vicc, de énis hallotam már olyat hogy a gyereknek az utcán állt a motorja, bement 5 percre , mire kijött az össes idom le volt rólla takarítva, és senki nem látott semmit. Aki az enyémről szeretné lelopni, annak pedig azt szeretném mondani hogy úgy csinálja hogy ne vegyem észre...
és hol a többi része, ellopták az afromagyarok?:D (haver DT-jéröl két kapun át lopták le a két oldalso idomotXD)
jaja
atom meghajtású?
azsincs
benzintankod nincs is?
vááááá szétvan szedve a gépem....van 1 váz meg 1 telószár....meg a lengővilla meg a blokk azt viszlát
de ez egy hónapja volt
köszi:) hát, RXV mintára készült, nagyon látszik, és nekem egy kicsit nyujtott és ez nem jön be annyira, de amin majd kiesett a szemem olvasás közben, és nem tartozik ide, h az RS 4T LETT? hát mert az igencsak hmmm, szoval nem tudom mit mondjak erre:D
nem az enyém volt az újság
valahol én is láttam de nekem elsöre nem jött be, bár csak egy oldalnézetes valami volt (ha tudod szkenneld plz:))
MindenMotor magazinban láttam az új 08" Aprilia RX125
Hétvége vagy jövö hét.....sajna az ünnepek alatt megáll az élet......
akárhányszor volt rola szo, de most érzem h kész lesz neki:D