Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keve...mikor is ígértél te képet?
Hali! Az én rxem fagyban is pöccre indul....elvileg indulnia kéne...nézd meg h fagyállo van e benne
a pipa rajta van rendesen...de akkor mi legyen? cseréljem ki?
és a pipa is rendben? de akkor biztos a kurva hideg nem tetszik neki...
Gyárilag 10es van előírva
a gyertya nem lehet gond..sztem is ez kell bele..és ráadásul új!
könyvében gyári gyertyának a NGK BR10 EG-t irja
biztos hogy 10es kell bele?
a gyertya vadonatúj NGK BR10EG...most vettem..
a gyertyával minden stimm? ilyenröl nem si hallottam még...
Van talán valami hideg indító spray. Talán azzal...
szal tavaszra elmúlik? jó lenne..de akkor h lehetne megoldani h ne legyen ilyen fázós?
Ez akkor szokott lenni ha túl hideg van neki.
de akkor utána miért megy hiba nélkül? csak indulni nem akar...
Lehetséges hogy eldugult a karbid és nem kap anyagot!
Hali! Mi lehet a baj az Rx-el ha nem tudom se betolni se berúgni ..viszont ha a gyertya alá picike benzint öntök rögtön indul és onnantól gyönyörű alapjárattal működik..ötlet? mi lehet a baj?
előszi is kössz! B.ú.É.k
Sziasztok! Boldog újévet az összes sorstársnak, szebb esztendőt, széles utat, olcsó benzint. Február 8.án születtem szal 2008 csak szerencsés lehet B.U.É.K mégegyszer mindenkinek.
hát szar is volt, nem volt rendes buli ezért ugy döntöttem balgán h rokonok... de megbántam soha többé, 2008-nak jo évnek kell lennie, mert a 8-as a kedvenc számom :)
Sajnos nekem sem lesz a legjobb, de azért nemsokára party... Mindenkinek BUÉK, jobbat mint az idei volt, minden tekintetben, aszfaltosoknak széles, kátyúmentes utakat, terepeseknek sárban és hegyekben gazdag új esztendőt kívánok! Mindenkinek a legjobbakat!
Csáó! Nem...Csolnoki vagyok
el lett baszva a idei szilveszterem, nah mind1, nektek Boldog Új Évet!
Csá CSiszi! Véletlenül nem Egri vagy?
Olyan ismerős nekem a mocid !
Boldog új évet kívánok minden fórumlakónak, és jövőre több hózzászólást
Remélem ma mindenki legalább oan totál lesz mint én! IGYUNK MINDENKI EGÉSZSÉGÉRE BÚÉK!
nekem nem kell rendszámoztatni semmit, nekem motort kellene venni amin alapba van rendszám:D azért érdekel:P
Hello mindenki! Nekem van egy rendszámos eladó RX-em....Ha valakit esetleg érdekel vegyen fel msn-en:akos00@freemail.hu