Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát...domi elkell h szomorítsalak mert igenis 30 paci felett van
1-2 tuning és máris 37 körül mozog csakhát még arra a kis tuningra sincs lovettám
a rotax 123 as blokk ami van rxben és tuaregeben az kb 30 le. De nem több.
ugyanaz a blokk mitn az RX-ben, tudtommal 33 loerösek alapbol, fötengelyre, gyári kipuffal (katalizátorral)
Szerintem a tuareg sincs 30 Le felett.
hát jol vna én már beszéltem olyan tuaregessel ajkinek gyárilag volt 37 pacis :D sztem 33 megy max a hátsokerékre katalizátor nélkül uj állapotban:D
a DT tulajok nagy része
és ki mondta h 30 meg 35?
27 körül vannak de nincs ilyen hogy 30 LE meg 35
ugyan már....
ne csufold a DT-t, amugy azok 25 lovasak kb sztem, és nem hiszem h sokkal több lenen a TS-R.. vagy rosszul gondolom?
Csiszi meg vágja az izlésem egyböl belinkelte a powa kis hondát :D
jah és gyári mikuni karbi van a TS-R eken
milyen DT szinten?
DT vel nem hasonlítjuk mert félek a 30 lovas DT-ktől
enyém se fér bele a 125be...dehát...nemtok mit csinálni nemfogok nyárig várni a 18-al
Én régi 750-es V2-es dakar Hondát NRX-et
jaja ezt már néztem, de ez 42 lovas!
dell orto VHSB 34 siktolattyus karbi elado,15 rongy,akit érdekel vegyen fel msn re.
ahha...
Nemtom ki mit mondd....énha most vennék vmi nagyobb mocit...és persze lenne pénzem tuti h egy RXV-t vennék...ez a V2 nagyon tetszik nekem..
háát igen azért nem 90-es évjáratút szeretnék, hanem vmi fiatalabbat! jaja vannak crm 250-esek, csak ha műszakis van akkor nem fér bele az A korlátozott jogsimba!
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=79605
nem, 21 év betöltése, vagy két év "gyakorlat" A1-el vagy A korl.-al (azért "" mert ha cask megvan és nem is látsz két évig motort akkor is mehetsz nagyra, szal ökörség)
hát akkor annyira nem szar a TS, mondjuk gondoltam hn em rossz, oylan DT szint lehet sztem
Honda imádó, XR600-at mikorit akarsz attol függ, 90 körülit 300ért is kapsz vizsgával meg mindennel, 5-6 kiloért meg tiz év körülit, szerintem, amugy egy 250-es CRM-et láttam vmeliky nap motor.hu-n, nekem az bejött
ha betöltöd a 21-et nem! Egyébként min 20 életévet és min 2év A1, vagy A korlátozott kell hozzá! Jah 250-es crm az jó lenne, mert akkor egy ideig nem kéne másikat venni, csak netcesen fér bele a jogsiba!
Miért tudsz esetleg eladót!
KTm-el engem hanyagoljatok, ha ingyen lenne se kéne, nagyon nem szeretem!
nagymoci elött nem kell egy év korlátozott?
hát futóműve simson után fasza
szimeringes az első teló
nagyon jó gép
felmentem olyan homokos siratókón hogy csak néztem (endurocrosspálya) végén egykerékre emelte és csúszott oldalra a fara
én úgy mentem vele hogy felmértem hogy a gumim mennyire bírná a terepet (mert 0%os) és olyan helyekre mentem
térd fölé érő vízből kihozott
Crosspályát is bírta
kicsit mintha orrnehéz lenne, de csak húzni kell a gázt az elugró végéig
500-600ba már fasza kis KTMeket is lehet venni....
hát már a fasz tudja mit csináljak
mert nyáron 20 leszek 1 év aztán nagymoci, gondoltam vhogy már, csak kibírok 1évet, ha kibírtam 6ot, de akkor kárbavész az eddigi tanfolyamom, na meg persze akkor már vmi XR 600-ast vennék, de az meg 5-6 kiló, azt meg nem bizti, h összetudom szedni! Szal még elválik!