Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sima pop-szegecs?
Sziasztok!

Eladtam a mocit, de megvan a 2 mitó kerék minden átalakitóval eggyütt!
Ha valakit érdekel szóljon...
Irányára 35000 huf!
szegecset kifúrod,kiput szétszeded, van a háza, meg van benne 1 furulya, a furulya és az oldalfal közé gyapotot tömsz, nem kell túl sok,szépen egyenletesen,körbe körbe... ettől halkabb lesz,meg pici olajat is meg fog a gyapot. majd újra szegecseled...
gyapottal szokták kitömni a kipufogót
azt nemtudom hogy ettől jobb lesz-e a hangja
de hasznos a kipufogónak
Hello! Nem szoktam ilyen forumokba irogatni, de itt elég sok hasznos hozzászólást olvastam már, uh beregeltem. Tudna valaki9 tippet adni kipufogó ügyben?most vettem egy 95ös(asszem) "25ös rxet és arrow dob van rajta és ku..va hangos.. biztos így nagyon fasza, meg minden de 1 engem idegesít 2 nem akarom magamra csődíteni az erdészeket/rendőröket.. Szóval ha vki csinált már ilyet akkor tök jó lenne ha leírná részleteiben a dolgot. Amire kiváncsi vok:
1 hogy szedte szét? (Mivel szegecselve van)
2 Mit rakott bele:
3 hogy rakta össze?
4 kell e vmit állítani a motoron/mi változik még a hangján kívül?

ja megteszi ha ide válaszoltok, mer a reges email t nem igen nézem

kösz
jahj és Tokajban vettem de szerintem mindenhol lehet ilyet venni.
7végén tudom megnézni deolyan 2000 ft volt egy kisebb fogkrémes tubusnyi...
Szia,

Mi a neve, hol vetted, mennyiért?

Köszi,
Gábor
K&H és 5 ropit fizetek
ti mien biztosítónál vagytok? és mennyit fizettek?
Szia. Én autósboltban vettem vörös szilikon pasztat, és azzal kentem be mindenüt. A kipufogónál a powernél a karbinál, mindenüt. Nagyon jól bevált sehol sem ereszt.
úgy tudom már hermosalt (hermetiket) nem lehet kapni
vágj magadnak papírból tömítést
egyébként 4100 ft a tömítés készlet hozzá a pinkmotorsnál 33db os
Sziasztok!

Blokkhoz tomito pasztat milyet ajanlotok? En olvastam hermosal-rol es loctite-rol. Ezeket hol lehet kapni es mennyiert?
Konkretan elszakadt a papirtomites, es sztem draga lenne egy ujat rendelni. (1991es rx 125)

Mit gondoltok?

Koszi!
Gabor
kösszz a segítséget, jattolás az nem lesz valszeg akkor viszont be kell szerezni egy láncvédőt!
Nem tud senki eladót?
Ha már itt tartunk, a hátsó féklámpakapcsoló nincs valakinek? Mert bekreppált
Jahj akkor jo.
azt tudom h van oan csak gondoltam poénos leszek
Van egy mikrokapcsolo ami az elsőfék behúzására kapcsol és az is jelet ad a féklámpára. Annak is működnie kell elől hátul. De amugy az azért sem egy ártalmas dolog mert többnyire ugyis elsővel fékezel és akkor legalább látjaák ha fékezel.
féklámpa elöl?
jah meg világítás legyen, féklámpa e-h stb...
de amugfy gondokodtam, láncvédö is kell? annak végülis komoly funkcioja nincs talán...
igen az baj,meg tükrök legyenek,meg fék,nefollyon belőle semmi életnedv!
Jattolás lesz?
Az legyen rajta, mégpedig lehetőleg gyári.
lehetőleg gyári állapotban legyen!
vagyis vega mintha aztmondta volna h az gond volt nála....4-5 oldallal előrébb...asszem