Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen papírod van amivel rendszámoztatni akarsz..
még jo:P
nagyon izgat téged ez a rendszám dolog
a tieden van rendszám?:D
Hello Mindenkinek!

Van egy eladó Alpinestars Csizma, piros-fekete, új ára 60ezer forint volt, használtan eladó! Ha valakit érdekel, konkrét infoért küldjön e-mailt: killz@freemail.hu

Ezúton kívánok további Kellemes Ünnepe(ke)t, további jó pihenést, és jó nagy havat.... Elvégre is... az RX-eknek kell a téli menet is... ;)
oksa, akkor a Tiéd mert Vegának mégsem kell....én már sztem felvettelek msn-re de soha nemvoltál fennt, minnél hamarabb jelezz vissza mert már megvan a kapcsoló rész....
asszem az már le van stoppolva [O02
hello, csiszi engem meg akkor érdekelne a fénykürt része a kapcsolónak! jah, vkinek nincs eladó benzincsapja RX-hez?
hallod...az az ismi másnak is tud segíteni majd?
azééé
uh télleg...nekem is lejárt 21.én.....asszem szólok isminek
én komolyan mondtam h sok sikert:D nem volt benne más tartalom, csak h menjen minden rendben:D
mert? már megvannak a papírok...vagyis az h sehol sem körözik szóval lehet vinni műszakira, csak még nincs összerakva
nah sok sikert :D
most lesz az
te géped se sokszor rendszámos nem?:P
nah...most veszünk közösen Rx-re Pegasora meg Tuaregre is jó BAL oldali kapcsoló részt vagy mit...az irányjelző gomb, és a lámpáé az lelesz szedve róla mert nekünk kell...ha esetleg valakinek hiányzik róla valami ezen kívül MOST írjon mert meglesz rendelve!
válaszolgattam msnen
Amugy ez így mennyi volt?
Nekem valahogy hiányzik a 320mm első tárcsa
Sziasztok az érdekelne hogy van egy RX 125 (1993as)és a váltó + berugó szimeringek mérete nem levédett ugye , tehát bármelyik szimeringes boltban megkapom őket ugye?
hello mindenkinek! nincs valakinek eladó eladó támasztója apriliához?
de fantasztikus gondolat amikor kinyit
igen, de az véletlenül nem fantasztikus?
nekem telepatikus az jó?