Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mondom biztosra, de nekem úgy rémlik, hogy nem kell az egész blokkot széthúzni, elég csak a kuplungot, váltót leszedni.
sztem azt csak blokkbontással
Egyszer elgörbült esésnél a váltó és visszahajlítottuk, talán az lehet a gond. Csak nem tudom hogy kell szétszedni...
Szia!

Nekem is ez a gyanúm, de hogy lehet kiszedni őket?

Köszi a segítséget.

Üdv. Gabor
Nem volt mostanában borulás a motorral? Vagy csak olyan, hogy véletlenül eldőllt? Nekem az a tippem, hogy kicsit elhajolt állapotban van valamelyik tengely, és emiatt csinálja ezeket. Szedd ki mindkét tengelyt, és vizsgáld meg alaposan. Nálam még nem volt ilyen gond, de már kellett csinálni ilyet rotax123as blokk esetében, és szerencsére egy kis helyreigazítás azonnal orvosolta!
Sziasztok!

Sajnos problémám van a mocimmal (rx 125), és segítségeteket kérem.
A jelenség az, hogy amikor be akarom rúgni, akkor a legalján elakad a berúgókar és nem jön vissza magától, meg néha a váltót is beugratja sebességbe. Úgy érzem, hogy a berúgó tengelye és a váltó tengelye szorulhat. A másik dolog, hogy összel szépen eltettem télire a gépet, most elővettem, és 2es feletti sebességeket csak nagyritkán veszi be, mi lehet vele, az állástól elromlott?:)

Köszi!

Üdv. Gábor
Na dobálom felfele az enduró szettet, csak kéne egy eslő belső!
mennyibe kerül?
a kert szomszédságomban,látótávolságban
hol lehet kapni?:D (aki meg marja arrol megvan a véleményem/véleményünk:D)
Aki kapja marja
hu baszki ha meglátlak valahol esküszöm levágom rola :D a DT-n még hagyján az kis szar volt de ez mintha egy szivoszálat dugtak volna bele :D
hallod ha kapnék 100 FT azért hogy hányszor mondták azt hogy vágjam le akkor gyári motorom lenne
hallod néztem a képed a ts-r-en gyárilag olyan szar van a kipuff végén? tök nem tetszik, hu de levágnám rola:D
nekem a motor nem kell hozzá
túl sokat fogyaszt
a képesre gondolsz?:D mert akkor stipi-stopi vega motorja :D
és a szomszédasszony ?
Hát szerintem bontva max 10e körül lehet, a fékbetét meg olyan 3-5e között. Kb.
mennyi pénz most egy olyan kb? plus két fékpofa?
ja értem
nincs ...a munkahenger ment tönkre benne..a benne lévő dugó kijött..és kint is maradt...
amúgy mi lett a te hátsó fékeddel?
MI baja?
Én használtam párszor egy 89es Tuareg Rally125-ről való Brembo hátsófékkel is!
jó munkához idő kell a rosszhoz meg mégtöbb a fékhez meg pénz..de a lényeg a lényeg h nincs hátsó fékem azóta se..de ne ijedj meg nem motoroztam azóta vele