Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RX esek nem akartok ti is ilyet csinálni?
http://www.sportmotor.hu/motor...
Motorkerékpárhoz nemkell!
Mért 125 ccm-es motorra nem kell zöldkárty? Am bocs a hülye kérdésért.
akkor csak Vbalazsnak meg Kevének van 11 kW-nál kisebb forgalmiban? Vennék gépet de cask olyat amiben nincs több 11-nél...
jah én is ugy gondoltam h nem nagyon kötnek bele, az a KPM vizsga amiröl te beszélsz, ott viszont abba is belekötnek h milyen csavarok vannak a gépben... havert meg szarrá szivatták a rendörök:D kérdi zöldkártya? a másik rendör meg elkurta mert elröhögte magát a srác meg majdnem összeszarta magát h nicns neki zöldkártyája most mi lesz:D aztán bocsánatot kért a biztos, de én jol kiröhögtem azért a srácot:D
jaaah
azt hittem hogy így megy
? hol élsz te? odaadod a 10est meg a forgalmit,a motor meg addig a garázsban áll
hát mindenbe belekötnek megnézik hogy működnek-e az idexek lámpák váltó meg ilyenek szóval hogy 100% os-e
és neked miért kell a KPM vizsga, vagy régebben endurokánt volt és most SM?
Sziasztok! Nekem van egy papiros rxem. 2009-ig müszaki.. és 6 kw van a forgalmiba írva Eladó a gép... ha valakit érdekel vegyen fel msn: akos00@freemail.hu
Motort csak KF (KPM)nél lehet vizsgáztatni. NEmtom most hogy van. Nincs baja, műszaki van rajta. Annyi, hogy ha valami változás történik akkor KPMnél kell vizsgázzon. Ennyi...
miért a KPM-nél vizsgázik, valami baja van? vagy nincs forgalmi?
Hát az enyém KPMnél fog vizsgázni. MEgnézik a katalógus szerinti teljesítményt és az alapján...
nem tud valaki aprilia rx-re oldal támasztót?
értem, bár nem látom az összefüggést az olasz kategoriák és a között h egy 22 kW-os forgalmibol hirtelen 11 kW lesz, én arra gondoltam h hogy megy egy iylen müszkiztatásnak a mente vagy hasonlo:)
11 kW Olaszországba az a határ mert ott az 50es jogsival mehetc 125-sel is legálisan csak 11kW ra lekorlátozva
hát pont ez az h egyátlalán nem, de mi az h elviszem müszakira és mondjuk 22 helyett 11 kw... ez hogy megy, homályositsatok már fel:D
ha neked mindegy hogy 20 LE vagy 20 kW
mert ez igy megy?XD
Szerinted? Mondjuk kw
mi lesz vissza irva?
Műszakinál vissza lesz írva, ne sírjatok csajok
hát akkor innen egyedül balazs gépe kellhet...
Én Gyurira írtam a borulást Am aki nem borult enduróval az fasza fiú. Aztmondják akkor csinálod jól, ha borulsz... nekem 20 Jó nagy mármint a kw
nem is tudtam hogy 1000 esed van gyuri kW-t nézve