Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neked mennyi az annyi?:D mármitn a kw, borulást ne mesélj mert nem veszik meg:P:P
mondom hogy 20 annyi, amennyiszer idén borultál
nem 21?
ne kamuzzál kicsirigó 20kw nem 22...
Én közelről ismerem ezt a fepi gyereket. Egy fasszopó Am épp remount alatt van a sas. Ha nem fizetik meg, nem adom el. Ennyi.
errefelé rászáltak a motorosokra, én meg hülye fejemmel ráültem egy 650-es dominatorra idén augusztus elsején, h kiprobálom, persze mindenfajta papir nélkül... csak egyetlen kör volt, de mikro visszavittem a srác elött ugy 20 méterrel keresztbeállt leöttem egy civilben levö kommandos... megusztam de priuszom van, szoval nem kockáztatok h érdekli-e a rendört vagy nem, biztosra fogok menni a motort veszek...
VBalazs gépe egyben van, vlee folytatok tárgyalásokat:)
jaja, 16kw de mondta a csávó akitől vettük hogy nem érdekli a rendőrt. 125 ccm legyen azt kész, ráadásul még személyt is szálított pedig még azt se lehetett volna mert nem volt meg 2 éves a jogsija.
rendőrök pont leszarják hogy hány kw nekem 22 volt... és nem szóltak be 1x sem
csoola@freemail.hu vegyel fel msn-re!
fepi motorjárol tudtok valamit? SM szett nélkül is adja, vagy már adta?
a piros RX 16 kW-os forgalmival van ugye? akartam én is mert szép kivülröl nagyon, meg jo lehet csak 16 kW nekem A1be sok
VBalazs engem érdekelne full enduroként az SM kerekek, fejidom meg minden nélkül, de sztem még ugy is sok lenne árban, korához képest...
tegnap már meg is vettem elég baráti áron
itt van néhány kép( ezek még azok amik a hirdetésben is voltak még nem csináltam sajátot)
oksika...nagyonszépen köszönöm és előre is kellemes ünnepeket ...és várom nagyon a jövőrét
rajta van a dolgon...

ez az utóbbi pár hét valami eszméletlen hajtásban telt itt az egyetemen, tehát lehet csak jövőre lesz meg, de meglesz
szio balázs...haverod akkor megcsinálja a rajzot?
nekem van egy RX akár sm cucc nélkül is, rendszámos, 6kW-os forgalmival...
olvastam :)
az endurocorssban már megkaptad a választ
sziasztok, léci irjatok olyan magyar weboldalt ahol tudok rendelni váltokart mx 50hez!
felvettelek MSNre
oksa! Melyik mocit nézted ki?
VEGA sry de én nem neked irtam az MSN-t hanem dominak meg csiszinek a kapcsoló ügyben .
szerencsére nekem már sikerült találni egy rendszámos moccot
felvettelek
ok én benne vagyok..