Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok este megbeszéljük csak most indulok vissza.
hmmm?
ok, ha van MSN-ed felvehetnél aztán ott meg tudnánk beszélni
davis.91@hotmail.com
énis beszállhatok? nekem a refi kapcsolója kéne...semmi sima refi
vegyél fel msn-re....adatlapomon ottvan...
Figyi itt a forumon is szoktak árulgatni. Van két srác is. Azok elég olcson szoktak adni adolgokat. Amugy 2-3 szokott lenni egy ilyen kapcsolo. Azért mondom hogy olyan 1500 ért azt a kis gombot megveszem.
ok,az nekem is jó ugy. akkor utánanézek hogy mi mennyi. egyik haverom ismerőse szokott kijárni olaszba aztán hozza be az alkatrészt majd megkérdezem hátha van neki
bocs de engem supermoto egyáltalán nem érdekel, nem tudnék vele mit kezdeni... ha azok nélkül olcsobban odaadod gyári felszereltséggel, akkor beszélhetünk
Ha akarnál eggyet venni én benne lennék hogy vegyük meg ketten, nekem az irányjelző kellene belőlle.
a házak az +felszereltség?
Enyém is eladó!
csak jelzés...felvillantja a refit,lényegtelen.
reflektor kapcsoló?
mondjuk az nálam a High Beam
Passing az a fénykürt. Szerintem próbálkozz bontókban, vagy csak azt az egy kapcsolót, vagy az egész panelt vedd meg, mert nemtudom, hogy szét lehet-e szedni, és kicserélni egyesével is azokat.
Köszi a válaszokat. Most már csak az elektronikát kell átnézni rajta aztán visszük műszakira, azt meg tudja vki mondani hogy a világítás kapcsoló panelon volt egy passing felíratu kapcsoló(vhogy letört), annak mi a szerepe és hogy honnan tudnék szerezni?
jah télleg
Jaja, lényegében mind1, hogy milyen márka, Motorex, Castrol, Igol, Putoline, Motul, lényeg az, hogy full szintetikus legyen, és nem lesz semmi gond! Én egyedül az első telókban használok Mol féle hidrokomol cuccot, és tökéletesen megfelelő (1000Ft/1L)
De a kétfajta 123-as közül az újabb
Inkább úgy mondanám,hogy a régi fajta blokkvan ami a 123-as...az újfajta az 122
Hello! Szerintem is mindigg a legjobb olajakat tankold bele.. Ezen ne sporolj....Én az oljtanka castrolt veszek 3500ft de jó:)
Hi

Szintén Motorex cross power 2T használok 3600 FT körül van de megéri mert ilyen 1000 FT-os olajat nem éri meg bele önteni, mert gyűrű törés lecc belőle tapasztalat
A váltóba... ti milyent öntetek?
Hátsó fékbetétet neten merre lehet venni (Grimeca féknyereg) ?

Jó hav lapátolást!
Repsol is jó
Részemről Motorex mindenhová!
Hello, tegnap vettem egy Aprilia RX125C-t és néhány dologban szeretném a tanácsotokat kérni. Ti milyen olajat használtok a váltóban és milyen motorolajat? Ma beindítottam és nem emelt ki a kuplung teljesen, ez gondolm a hideg miatt lehetett. Ebben az újfajta 123-as rotax van már. előre is köszi
hát sztem már az idomok miatt se valod oda, egy esés és a wind is meg a pegaso is szarba van törve, na meg az elsö sárvédö is rögtön csere, mert egyböl teleszorul sárral... lényeg h kb pár nap mulva lett volna meg a tuareg rallym erre a gyerek tegnap közli h csütörtökön eladta... kurva dühös vagyok:S