Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azóta se találtál? oO
Hali Srácok!
Rx-re milyen típusú hátsó fékek jó?..értem itt ezalatt h eddig Grimeca volt rajta de jó hozzá más is ?pl Brembo?Köszi előre is a válaszokat !
Széles Út és Gumifák!
de ezek külön külön is megvásárolhatók
csaó! Vegyél fel msn-re,ne itt írkáljuk tele! MSN: vargatamas_@hotmail.com
hy! VEGA engem érdekelne a motrod! nincs semmi baja? milyen sűrgősen akarod eladni?
de, azt is adja hozzá ajándékba
meg a fényezés is és kapsz hozzá egy motort... de nem biztos
friss vizsga eladó?
Eladó! Sm szett,friss vizsga, friss fényezés!
mehettem volna más helyre ,de ott 5 ropival drágább,de ott átmegy minden-mindenhogy! nekem jobban megéri a kpmnél,cak gyári cuccok kellenek meg tükrök,aztán ott is átfog menni
ők is eredeti enduro fanok :D amugy ezeknek sohasem láttam értelmét, miért nem nézik megf inkább h milyen jol müködik a fék, ahelyett h elküld?
Gondolom nem egyedül csinálja, napi 15 minimum
nekem nem is a felnik miatt szóltak hanem hogy a féket alakítsem vissza,tegyem be a gyári kerekeket
de KPM-nél nem mérik be a motor teljesítményét? Mert akkor ezt hogy lehet megcsinálni hogy ha pl:a forgalmiba 6kW van a motor meg kb.20-25kW? Meg egyáltalán minek a KPM vizsga? Bocs a hülye kérdésekért csak érdekel.
jah...énis azon csodálkoztam, nekem mondták is hogy enyémmel nemlesz majd baj vizsgán.... meg...nekem úgy mondták h a kerék nemszámít már... ülésmagasság meg sok minden mind1, lényeg h legyen meg
Nem kell. Mivel az agy marad, távtartók maradnak fékadapter nem kell. A mito felnikkel is átmenne a Tomié csak e betűs fékadapter kellene. A KPMes kenős dologról annyit, hogy az állásával játszik minden nap és nehogy azthidd, hogy annyi kenős autó van. Ha kiderül egyből bukik. Van egy "ismerős" itt nyíregyen a KFnél (KPM már rég nincs) és 80ezerre van bejelentve. Ne irigyeldd...

Első rész Lacinak, második Tominak készült
aki átfűzeti a kerekeket az szopja a dákót mert vizsgára az eredeti kell nem?
de a tulaj biztos
Ott mcoskosra keresi magát az ember......250E HUF-ra Tuti be vannak jelentve, napi 10-15 jattos autó,napi 15 hazavisznek még pluszba! És még csak meg semm izzadnak
aha
így van ha akarnak még a cipőfűződbe is belekötnek
KPM értelem szerűen szigorúbb.
mi a külömbség?
Előferdül az ijesmi
Azért a kpm vizsga más mint egy más vizsgaállomáson! Itt meg is nézik meg láccata is kell,hogy legyen hogy rendben van,mégiscsak kpm! Baszokrá 2 tükröt meg felnike aztán visszon látás és csak 6 ropi lesz jattal