Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most má mind1.ma akartam volna menni délután.de ha holnap nem lesz vihar, akkor átugrok.előtte felhívlak
ezér vagyok itt én is
Te leszel az RSdoki És a tuningmaster....
Egész hétvégén jó.Holnap a mühelyt rakobom úgy,hogy jöhetsz bármikor.
Hali én a tuning részét tudom vállalni csak az a baj hogy pancser vagyok a szöveg szerkesztésben
Sziasztok!
Eladó a lányom RS mocija!Ha kell valakinek irjon vagy hivjon fel!
Vizsgázni akar a csaj nagyobb kategóriára,meg autóra!
Ha valakit érdekel elérhet a 0670 575 77 40 tel számon vagy a tj@invitel.hu mail cimen!
Az ár 190000 ft- alkuképes,vagy ha nem alkudsz akkor jár vele egy 0 km-es GREX sisak fekete M-es még nem volt fejen 26 ropi volt a boltban "Adom a számláját is vagy egy xl-es XRA tip protektoros motoros kabát,csak felpróbáltam,még cimkés.
Bővebb információt mailban!
Csá Benjii!
Ja újvároson szoktam körözgetni de újabban be szoktam járni Debrecenbe Újváros már elég unalmas.
Ma este is megyünk be a haverokkal este 8kor indulunk, megyünk Debibe
lehet el van tömődve a csap.próbáld meg még azt h nem teljesen függőlegesbe állítod,hanem kicsit arrébb.nem nagyon,csak fél centit.ha úgy is lefullad,és gyári a csap akkor el van tömődve
ha vizszintbe rakod elvileg az a tartalék... demiért még nem fogyott ugy ki h tunád mikor van tartalékon?
Hát szívás nekem akkor 2 állásos mivel ha szembe állok vele jobra el van zárva ha lefele mutat a nyíl akkor csak 1 darabig megy a motor mert le fullad és ha balra ak meg minden tökéltes
Kedves fórumozók!
Amint az már elhangzott, aprilia rs 50 rajongói oldal fog készülni, amelynek fejlesztése már folyamatban van. Az oldalt tartalommal kell megtölteni, ezért fordulok hozzátok, hogy ha valakinek esetleg van ideje és kedve, mint szerkesztő részt vehet az oldal készítésében. Hogyan? Nincs más teendő, csak word-ben megírni, megszerkeszteni (képekkel illusztrálni stb.) a kiválasztott feladatot, aztán postázni a thers4life@gmail.com email címre. Ezek után be fog épülni az oldalba, miután átnéztem.
A következő feladatok közül lehet választani (az email küldésekor a feladat címét témaként adjátok meg, hogy tudjam, melyik kategóriába soroljam):

- rs teszt
- aprilia gyár történetének a leírása
- bármilyen tuning cikk, leírás
- hírek a nagyvilágból ( ezt olyan ember vállalja aki a hír rovatot szerkesztené az oldalon, itt is lehettek többen, akik szerkesztik)
- rs 50 története, annak fejlődése a kezdetektől napjainkig
- motoros találkozók

Természetesen a nevetek (becenév) is fel lesz tüntetve a cikkek alatt. Lehetőség van videók (youtubra rakjátok), képek küldésére is (emailre).
Várom jelentkezésetek!
Köszönöm!
Ma este érek haza, 9-kor leszek a gépnél, szal akkor mász fel msn-re! Addig fel is veszlek!
Hoy! Jajaja, a fórum regisztrálós, adatlapos, avataros lesz (sőt már az, mivel tegnap fejeztem be)....
vizszintesen a tartalék az a lényeg.
ha szembe állsz vele.jobbra:off,közép:normál,balra:tartalék
Sziasztok lenne egy elég paraszt kérdésem hogy a benzin csapon ezen van tartalék és ha igen mien álláson mert nekem nem hinném hogy lenne xD
regisztrálni meg ilyeneket lehet majd v nem adatbázis alapu lesz a dolog?
fel vagy véve msn-re
design már megvan
Barátom, mi az, hogy? Persze. Sőt, ami csak eszedbe jut!
ma csoda történt 320kmnél kellet tartalékra álítani
szevasztok, egy gyerek keresek akinek asszem egy rs50-ese van egyedi amerikai stílusú névre szoló rendszámmal, ha magára ismer a gyerek pls írjon vissza
Hi! A tuning témába egy gyári kipu és arrow kipu összehasonlítás beleférne?
Üdv!
Nem teszem közzé addig, amíg nem készül el teljesen.
Rendben. Hajrá!