Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hy fórumozók :D amúgy ezt az oldalt meg lehet már lesni?
Egy kipufogó tervvel beszállhatok, mondjuk a letölthető vágósablonig kidolgozva, de ehhez kellene egy donor motor.

Tuji
az a leömlő rész ameddig van a csavarozott rész az merevül folytás és úgy tom még a rezóba is van valami.
Hy! Szerintetek itt lehet vmi folytás ilyesmi?
jáó. Az jó lesz!
Ha nyugatmagyarországról valamelyik rajongó felhív szívessen fotózok
Akkor járd az országot és fotózzááá!
Ez például az első Minarelli versenymotor....Egyébként mondtam már hogy fotózást vállalok
Jah igen, a hír rovat az aprilia-val kapcsolatos legyen, ne politikával stb.
Kedves fórumozók!
Amint az már elhangzott, aprilia rs 50 rajongói oldal fog készülni, amelynek fejlesztése már folyamatban van. Az oldalt tartalommal kell megtölteni, ezért fordulok hozzátok, hogy ha valakinek esetleg van ideje és kedve, mint szerkesztő részt vehet az oldal készítésében. Hogyan? Nincs más teendő, csak word-ben megírni, megszerkeszteni (képekkel illusztrálni stb.) a kiválasztott feladatot, aztán postázni a thers4life@gmail.com email címre. Ezek után be fog épülni az oldalba, miután átnéztem.
A következő feladatok közül lehet választani (az email küldésekor a feladat címét témaként adjátok meg, hogy tudjam, melyik kategóriába soroljam):

- rs teszt
- aprilia gyár történetének a leírása
- bármilyen tuning cikk, leírás
- hírek a nagyvilágból ( ezt olyan ember vállalja aki a hír rovatot szerkesztené az oldalon, itt is lehettek többen, akik szerkesztik)
- rs 50 története, annak fejlődése a kezdetektől napjainkig
- motoros találkozók

Természetesen a nevetek (becenév) is fel lesz tüntetve a cikkek alatt. Lehetőség van videók (youtubra rakjátok), képek küldésére is (emailre).
Várom jelentkezésetek!
Köszönöm!
gedeon!holnap délután ráérsz?átugranék aztán tudunk dumálni.ez a másik Call Of baromi lassan jön lefele.
Hello! Lenne egy kérdésem! 1997-es Rs50-t trapéz lámpást átlehetne alakítani fejidom cserével+lámpával egy szívlámpásra?
csáá baluka ujvárosi utakat koptatod? én meg itt lakok debrecen melett kis macson ha erre jársz körözhetsz néha a faluba hátha ütközünk
Hát én érzem rajta meg eddig olyan volt hogy 7töl húzott most még 3. 4.ben is érezni lehet rajta hogy már 5töl van benne egy kis erö nincs olyan hurka.Én ezt vettem idáig észre rajta.
karbi cserélnél a membránt is kell cserélni?
váltolajcserétől jobban menne a motor? ez ujdonság téleg igy van?
megnéztem. de a faszi erősködött h ez jo 4t motorolajnak meg 2t hajtomünke... mondom jolvan csak tudja mit dumál..
úgy általába délelőttönként,vagy ebédidő környékén.kedd-szerda-csüt este dolgozok.
hámmer azér meg kell nézni az olaj flakonját is
Nem tudom jobb töle a motor az biztos 6.ban eddig leforgott 11500ig most meg 12ret simán tudja sőt ha szélcsend van 12500at is kb akkor megy 105öt.
A Castrol TAF-X minden olyan helyen alkalmazható, ahol az általános GL-4 szerinti olajak már nem teljesen megfelelőek. Elsősorban a VW kézi kapcsolású sebességváltóihoz lett kifejlesztve, de ezen túl szinte valamennyi korszerű fronthajtású gépkocsi sebességváltójában alkalmazható, ahol a differenciálmű és a sebességvéltó közös kenési körben üzemel.

hátnemtom eből a szövegből azt veszem le h nem 2t hajtomüolaj...
SZiasztok!
Nekem 75w90es van benne Castrol manual taf-x.
Az jó?
Egyeztetni kellene. Mikor vagy elérhető?
Vegyél fel msn-re: ghostbikerboy@gmail.com
ahm énis ezt mondtam és rámsozták a 10w50es 4t oil-t ...faszán kiszort szuszogon..
oks kösz!