Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
AM5-ös blokkba hanyas keveréket rakjak ?
Mert benyelt az olajszivattyúm.
figyelem!figyelem!gedeon82-t várják a színpad mellett.ismétlem.gedeon82-t várják a színpad mellett.köszönöm
Agip Speed, Castrol Power Racing, Repsol Sintetico stb....
Én Speed 2T használok sztem jó! Lényeg hogy szintetikus legyen!
Sziasztok Van egy Aprillia rS 1999 es Mocim nagyon jól megy nincs veled gond de azt szeretném megkérdezni h mien Olajat rakjak bele mert ilyeneket hallotam h,castrol,AGIP,REpsol és ha tudnátok segíteni emgköszönném de pontos címet kérnék nagyon köszi Sziasztok
Oksa. Ha minden jól megy, hamarosan ráérek, szal motor kipofoz... aztán GO!
Barátomnak Heidenhau k63 van Ő nem szereti. A füstölésre nem tudok mit adni ,mert nekem ,mint egy kerti traktor most. Nem rég volt járatós és fullra ráraktam az olajzást és még nem állítottam vissza :) .
:D:D:D:D
viktor0205 ! Menny a picsába Most nézem a képeidet hát nekem meg fennt vagy msn en
Köszönöm a segítséget! Bencét ismerem ööö vagy is látásból (szokott újfaluba járni RSATTÁékhoz )
Üdv az Rs esek között! Én Agip Speed 2t-t használok és sztem jó olaj! Nekem bevált...hidegen is épp hogy füstöl, melegen egyáltalán nem, szépen pörög vele a motor! Ha olcsón akarsz venni akkor keresd az Rs125 fórumban BenceRs-t ő tud neked sokkal jobb áron mint amennyiért boltban tudnál venni! Tudom ajánlani az olajat nekem bevált! Gumi jókérdés mert én is vásárlás előtt állok! Gyári méretben michelin pilot sporty van ami ismertebb de van pirelli p75 vagy mi meg heidenau!
üdv a klubban.én és gedeon82 Agip City-t használunk.gedeon szerelő és ő mondta h nem nagyon érzett különbséget a versenyolaj és e között a sima mezei olaj között.gumiról mindenki mást mond.van aki supermoto-s gumit vett.nekem pl Pirelli Sport Demon van fent és eddig meg vagyok vele elégedve.
Sziasztok! Új vagyok köztetek. Tegnap akadtam rá a fórumra. Gondoltam írok pár sort :) . Berettyóújfalui vagyok és egy 2002 es RS-em van. Többet nem is írok magamról :) . Viszont lenne két kérdésem! Mit tudtok az Agip Speed 2t ről? Kinek mi a tapasztalata vele? Jelenleg CASTROL POWER 1 RACING 2t használok csak mindenkitől azt hallom ,hogy nagyon koxol a castrol és idáig mindenki az AGIP ot ajánlotta. Másik kérdésem az lenne ,hogy milyen gumit érdemes előre venni? Aminek a tapadása is jó ,de nem full slick.
na ja.azér mondom.mer nekem meg olyan 50 körüli kéne.
azthiszem a 47es a legnagyobb. az van az enyémen
én meg pont nagyobbat akarok hátra.csak nem tudom h találok-e.
elmenne az bőven, de úgyis kisebb lánckereket veszek majd hátra szóval úgyis szett csere lesz majd. reméllem öszejön majd a pénz amit elterveztem
még talán 2 évig is elmenne.
Nekem is D.I.D lánc van rajta, de nekem is állígatni kell! Egyszer nagyon pöpire sikerült beállítani, akkor nem is kellett hozzányúlni egy darabig, de most mindig lazul! Majd kap újat ha lesz rá keret! Ma úgyis fékbetétet rendelek....
hát ezaz. nekem még ezt az évet húzza ki aztán úgyis nagy átalakításon fog átesni a kis motorocskám
gyengül.az sem örökéletű.nekem is folyton utána kell állítanom.lassan cserés lesz.
jóreggelt srácok ma reggel nagy unalmamba átnéztem a motort. lánc feszítés stb.... kb 1éve vettem bele a DID láncot, beletettem a 2008as szezonba 7000km-t egy mm-t nem nyúlott meg. tavaszal elővettem és azóta olyan 400km-enként utánna kell állítani. nemtudom hogy ez normális-e , vagy ezek a láncok enyit bírnak. akinek hasonló baja van írjon
akkor szerencséd van.
bele nem mart mert nem használtam így egyszer csak a kíváncsiság vitt rá h mennyire kopott valójában...! a hang hallatán azóta nemfékezek az elsővel És a tárcsán se látni/érezni belemarást
na igen.ezt minél előbb felejtsd akkor el h első féket használsz.akkor már a tiédbe is belemart 1 picit.
Oké! Ha holnap rendelem az azt jelenti hogy azon a héten ide ér! Aztán bele kell hajintani mert ez kb maxxxx ha van 1mm és ha úgy igazán fékeznem kell akkor hallani h karistol....ezért hanyagoltam is