Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mirül beszélsz miis tundánk úgy menni. (nemám) bár ha olyan fiatalon elkeztük volna a motorozást kitudja....
De még ha úgy is menne.....egy kis tudás még hiányzik hozzá
úgytudom hogy nem lenne önthető külön. szarok rá a lényeg hogy full sintetik. minek bele olyan speckó aspar oil xd attólmég nem megy úgy mint a talma bajnok motorja
Én napraforgó étolajat használok....gyerekek ne tudjátok megy... Olyat megy tőle a gép h nembírsz rajta maradni...sőt még palacsinta illata is van! Na erre mit léptek?
nekem egy partner akart eladni valami fél literes ricinus dzsuvát 6 rugóért kedvezménnyel Azt használja az aspar csapat is....de nekem minek?Én Castrolt vagy repsolt használok....
nem önthetö külön?:O
jotudni
2éve ezt használom robogoba meg rsbe is
elhiszem de azér ezek az olajok is 5000körül mennek és ugyanúgy rávan írva hogy csak benzinbe keverve. részlet kérdés. nem vitatkozni akarok:D
castrol r2 azt cső csak sajnos nem pénztála kimélő:S
Nem ezekre gondoltam hanem a sürü fémdobozos méregdrága cuccokra....1 db 6500píz
viszont ez szerintem tökre hülyeség, most nemazért. elvileg a repsol 2T competition meg a castrol verseny olaja sem önthető külön, mégis úgy használtam. 8000km után sincs semmi baja.
minéj jobb az olaj a keverékben annál jobb a motornak de vigyázz vannak ricinus alapu olajak amiket nem lehet különolajzáshoz használni,csak direkbe a benzinhez...
Köszönöm nagyon akkor Full Szintetikus olajat használok de nem lesz attól baja a 1999 es gépemnek?:D
Itt vagy még?Vagy megint magamnak irogatok?
Hát én biz tudom mi a külömbség....olaj és olaj között sajna voltam a mol fejtágítóján
Hogy a faszba sikerült?Nem tudjuk megcsimálni?
Július 15-20 nyaralni vagyok :S Nekem az nemjó és énis mennék....
okok
ha jó nektek akkor beüthetünk egyet mongyuk júl. 2. hetére, mert nekem akkor 100% h jó!
am te merre lax?
Hú srácok olvasgatom a fórumot ,hogy így szintetikus úgy fél szintetikus aztán nem is fél hanem rész stb. ,de a lényeg tudja valaki egyáltalán az mit is jelent (tisztelet 1-2 kivétel) legfőképpen mi a különbség?Félre értés ne essék senkit nem akarok megbántani csak tiszta vizet önteni a pohárba.Mert amíg ezen vitatkoztok a legfontosabbról megfeletkeztek a viszkozitásról!
ejjdekurvajo mai napom amugyis Qvaszar(mmindhnaktegnap-.-) erre még a tetves motoron elszakad a lánc -.-
Ó srác most ,hogy a színpadon vagyok eladhatnád nekem a kormány rudadat.Baráti áron NAGYON BARÁTI ÁRON!
Szia PAPA!Sajna nem kell a csavar húzatód.Faterom önkényesen neki állt és faszán el kurta.
Bocs Viktor de nincs félszintetikus olaj.Vagy szintetikus vagy résszintetikus ami azt jelenti hogy ásványi olaj szintetikus adalékokkal...
Mai munkásságom :) . Eléggé repedezett volt a lakk rajta és csúnyán nézett ki. Így hát kromofággal letakarítottam róla a régi lakkot és felpolíroztam. :) Szerintetek érdemes lenne újra lelakkozni? Vagy úgy is felpattogzik? Halottam olyat ,hogy befog sárgulni a lakk alatt. Tud valaki erről valamit?
A repsol sintetico az elvileg félszintetikus! Azt inkább ne tegye bele. Én személy szerint simsonba használom a sinteticot.
1:48 a gyári keverék szerintem 1:40 az jó