Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sokkal jobb a hangzás.és még az angolok is értik.egyik égő sem villogott,de a relé kattogott normálisan.aztán egy idő után már működött rendesen.
Ha úgy jobb a hangzás és jobban vonza a látogatót nekem nyÓÓÓÓÓÓc!Abszolult nem is mügszik egyik indeksz sem?
lehet a kapcsolóba kéne egy kis WD-40?
nem sűrűn találkoztam ghostbiker-el.az tuti h angol név lesz.
Tényleg az RS oldalal mire jutottatok
Nem már pislogok egy ideje ,de még nem látok.Előfordulhat ,hogy a pára ,de ez ritkaság.
mér most keltél?
csak annyi volt h nem villogott se a visszajelző se az index.az a pára miatt lehetett?
Ja és jó reggelt.Már korán hajnalban ilyenekkel terhelni a jó nép agyát!Nem szép!
Ha a relé kattog (ütemesen) és nem kerreg akkor elvileg működik.Ha kerreg vagy semmit nem csinál akkor szar.
most már én is.te figyu az indexrelének lehet párás volt az idő ma reggel?a VTR-en nem nagyon akart villogni, de a relé kattogott
De legalább otthon vagy!
Irigyellek.....Én itthon fogok elemzéseket csinálni estére kockásan fogok látni és grafikonban gondolkozni
Csak nem álmos vagy?Hál isten én mehetek délutánra melózni.
Jobb reggelt
Jó reggelt mindenkinek!
WC nekem is van, csak a bojlert le kellett szedni mer falat kellett vakolni és most nincs melegvizem.egy szál mosolyba meg nem akarok átugrani anyámékhoz fürdeni.lefagy a pöcsöm mire átérek
holnap 8kor rutin.elméletileg jónak kell lennie a kábelnek.2 fajtája van:egyik ami a winchester-ednek van a másik meg ami a CD-nek van.
Kihagyom. Nah jó éjt Skacok! Széles utat, tele tankot! Jómunkás embereknek jó munkát! Vagy éppen jó pihit a hétvégére! Nekem nincs pihi...
Mert rosszul csinálod én hazajövök jól szájbavaram az asszonyt...erre kérdezi hogy miért kapta?Nemtudom de ha megtudom a beledet is kitaposom....
Na én is joccakát kívánok.Holnap délelött vagyok ,ha valakit érdekel.Bár nem hiszem.
Nem nézi ,de azért már baszogat ,hogy abbahagyhatnám.A francért ilyen későn ez ide a fene titeket.A genyának meg a kábel miatt kell jónak lenni!
Bizony és WC is van
Komolyra fodítva a szót...csááá
akinek lakáson belül van a fürdő annak könnyű